Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Squier affinity stratocaster...

Squier affinity stratocaster hss elektromos gitár jó egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Abszolút kezdő vagyok, egy ideje gyűjtögetek elektromos gitárra, nagyon megtetszett ez a gitár, ennél többet nem tudok rá szánni sajnos, és azt néztem, hogy ez talán jobb lenne, mint a squier bullet stratok. Aki jobban ért a témához, mi a véleménye? :)

#zene #kezdő #gitár #elektromos gitár #Fender #Squier affinity stratocaster
2021. márc. 11. 21:54
 1/8 Mojjo ***** válasza:
100%
Igen, teljesen korrekt :)
2021. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Plusz pont a "h/s/s" választásért, amire nagyon hamar szükség lesz. Szoktak ajánlani használt hangszert, de sajnos ebben a kategóriában az elenyésző különbség miatt érdemes inkább újat venni. Yamaha Pacifica 112 őt szokták még javasolni, de most nézem, hogy elszállt az ára.
2021. márc. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ige n
2021. márc. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez egy jó gitár, ha neked megfelel, hogy LP forma. A leírás alapján úgy tűnik, hogy bár másodkézből való, de jó álllapotú és kábé belefér a keretedbe. Az ára kellemes, ha azt nézzük, hogy ez újonnan 140 körül mozog. Azért bármit ír az eladó, még meg lehet próbálkozni némi finomhangolással az árat illetően :)

2021. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kezdő és egy fsr affinity stratocasterem van. Ez a második hangszerem. Szerintem nagyon korrekt gitár ezért a pénzért. Természetesen a bulletnél komolyabb, pláne a limitált FSR széria.
2021. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, én 3 hónapja játszok Squier Starton, az előtt csak akusztikus gitáron. Könnyen hangolható igazából, ha jól beállítod, akkor az első pár bundon kivűl semmi sem fog bezörögni
2021. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mojjo ***** válasza:
100%
@6: Nagyon nem kellene az első pár bundnak sem. Ott valami nem klappol teljesen nálad.
2021. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az affinityről tudok nyilatkozni és nem szoktak ezek zörögni egyik bundnál sem különben azonnal postafordultával küldtem volna vissza az webáruháznak amit rendeltem anno. Csupán az intonáción kellett egy picit utánállítani mivel új hanszert vásároltam és időbe telt mire a gyártótól gazdára talált. A nyak, hűrmagasság de még az oktáv is egymáshoz volt állítva nem hogy jó lesz az úgy és kész. Aki olyan az felpolírozhatja a bundokat de szerintem az is felesleges, használattal úgyis csak jobb lesz.
2021. márc. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!