Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kistehen szajbergyerek cimu...

Kistehen szajbergyerek cimu szama milyen mufaj?

Figyelt kérdés
Nem nagyon ismerem a zenei mufajokat.

#Kistehén #Cybergyerek #Szájberpáánk
2021. márc. 14. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Alternatív.
2021. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, én inkább vmi mulatósra gondoltam. Igazából azt sem tudom mitől alternatív zene az alternatív zene. Annyit tudok hogy bizonyos rock előadókra szokták mondani. Sebaj, majd utánanézek jobban ha lesz rá több energiám. Addig örülök a válaszoknak. :-)
2021. márc. 14. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Igen a rockra szokták mondani, de nem csak a Heavy metál meg a Hardcore Punk a rock, sok sok pop zene is rock-nak minősül és még sorolhatnám. Egyébként ki lehet hallani, ha valami az alternatív műfajba tartozik. Ezeket nem nagyon szokták rádióban, tévében adni és a műfajok belül is van nagyon sok kevert változata. Mint egy fa, ami szana széjjel ágazik.

2021. márc. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van vkinek elkepzelese hogy pontosan mirol szol ez a szam? Nekem van par otletem de nem teljesen ertem. Vmi olyasmi lehet a lenyege hogy lassitsunk, vegyuk eszre a korulottunk levo csodakat es a tul sok ingertol csak fasultabbak leszunk nem pedig boldogabbak? Vagy az hogy gunyoljuk ki a suttyo boomer parasztokat? Esetleg az hogy bebaszva irjuk a szamokat es szarunk az egeszre? XD

Nem ismerem a kispalt, de a szomszedom szoszerint bekattant es napok ota ezt a szamot hallgatja vegtelenitve. Lehet kezd ram is atragadni az orulet. XD

2021. márc. 15. 23:02
 5/6 A kérdező kommentje:
*kistehenet
2021. márc. 15. 23:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát van egy kis paródia/görbe tükör beütése a számnak az biztos :D De szerintem szimplán csak egy jókedvű dal, nincs komoly üzenete.
2021. márc. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!