Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpoperek! Ti rendeletek már...

Kpoperek! Ti rendeletek már Amazon-ról albumot?

Figyelt kérdés

Még egyszer Tiktok-on láttam egy lánynál hogy elég sok albumja van, megkérdeztem hogy hol veszi őket és mondta hogy az Amazon-ról rendeli. Én még nem rendeltem onnan albumot. Nektek mi a tapasztalatotok? Megéri onnan rendelni?

( eddig a MediaMarkt-ból és a kpoptown-ról rendeltem)



2021. márc. 15. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok kpopper, nem is szoktam albumokat vásárolni.

De a válaszadáshoz szerintem nem kell ilyesféle kritérium, hisz mást is lehet venni az Amazonról, aminek a folyamata megegyezik 1 albuméval.

Feltétlen a német amazonról rendelj, mert nincs semmi egyéb költsége hisz EU-n belül van. Nem mellesleg az egyik legmegbízhatóbb hely és bátran ajánlom. Mondjuk a szállítási idő az beletelhet egy időbe, de viszonylag rugalmasak.

2021. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm 😊
2021. márc. 15. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

alapból a legnagyobb legsikeresebb platform a világon

habár 1-est kiegészítem van költsége azaz vámja de az már a fix árban van bent (ezenkívül postai költsége van)

amúgy gyors és megbízható és lehet kártyával is fizetni

de arra tényleg figyelj hogy németet jelölj be mert hiába spanyol és francia is eus ország sokkal több lesz a postai költség

2021. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sem volt soha problémám az Amazonnal. És kpop albumot is rendeltem már onnan. Mondjuk érdemes megnézni magának az eladónak az értékelését, de nem szokott probléma lenni, úgyhogy nyugodtan használd az Amazont. Én megmondom őszintén, hogy nem figyeltem, hogy német-e vagy spanyol vagy amcsi bármi, de a shipping költségen kívül semmi plusz költség nem volt rajta.
2021. márc. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!