Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Lindemann...

Mi a véleményetek a Lindemann zenékről, illetve hogy Till és Peter Tägtgren szétváltak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mostanában tervezem majd meghallgatni az F&M albumot is. Igazából nagyon szeretem, tipikus Till a beteg szövegeivel. :D Tägtgren munkásságát nem igazán követtem, szóval nem tudom, hogy mennyit fogok megérezni belőle a továbbiakban, Till pedig folytatja az "alkotást", szóval kíváncsian várom.
2021. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pöpecek lettek és a F&M lemez jobban is sikerült mint a Rammsteiné, szal nem is értem miért nem folytatódik a zenekar Tagtgren-el. persze nem minden a kreatív oldal, viszont azt gondolom hiányozni fog a Hypocrisy főnök a dalokból. és megkockáztatom a hangzás is, ami full bejött a lemezről
2021. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Skills in Pillst sokat hallgattam a megjelenésekor. Újra kellene hallgatnom, mert jó ideje nem nyúltam hozzá, de úgy emlékszem, hogy nem nagyon van rajta üresjárat.


Az F&M viszont nagyon nem tetszett, csak 2 szám jött be róla összesen. (Steh auf, Allesfresser)


Tägtgren hiányozni fog, de ez a banda mindig is sokkal jobban Tillről szólt, szóval szerintem jelentős változás nem lesz.

2021. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Én nagyon bírom a Lindemannt, Peter és Till munkássága külön-külön is igen jó, és szerintem jól dolgoznak együtt. Talán a F&M egy ici-picit jobban tetszik, mint a Skills in Pills, de lehet, hogy ez csak a német nyelv hatása. Februárban még PONT elcsíptem őket koncerten, még mielőtt berobbant volna a COVID, nagyon nagy élmény volt, még ha fülig tortás is lettem :D

Sajnálom, hogy Peter kilépett az együttesből, remélem, nem történt semmi összezördülés. Ő mindig is kicsit fura helyzetben volt a bandában, mivel saját bevallása szerint őt nem annyira érdekli a "PR-része" az egésznek, pl. csilivili videoklipek, jelmezek, promofotók, mittomén - ő csak zenélni akar és kész. Nyilván, mivel régi motoros, pontosan belátja ezeknek a fontosságát, de nem szeret vele ő foglalkozni.

Namármost, a Lindemann ugye nem az "ő zenekara", hanem társbérlet, és lehet, hogy úgy érezte, hogy ő ezzel a profi image-építéssel nem tudja/akarja tartani a lépést. De ez a bekezdés csak spekuláció.

Az is simán lehet, hogy csak nem volt már rá ideje. Peter mindig száz dolgot csinál egyszerre: zeneírás, stúdiózás, turnézás azzal a 2-3 együttessel, ami van neki, és még e mellé a producerkedés, meg a magánélet...

2021. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Remélem még visszatalálnak egymáshoz, hiszen korábbi interjúkban azt nyilatkozták, hogy szinte már testvérként tekintenek egymásra.
2021. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!