Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem működik az elektromos...

Nem működik az elektromos gitárom ?

Figyelt kérdés

Kezdő gitáros vagyok, ilyen értelemben analfabéta. Ma érkezett meg ez a gitár szett, amit rendeltem ( [link]

Amik ebben voltak összeraktam (az erősítőt összedugtam a gitárral, elemet raktam bele) de a gitárnak olyan a hangja mint egy akkusztikusnak. Az erősítőn keresztül nem szól semmi. Hangot csak a maga a gitár ad az erősítőn kívül.

Hiányzik valami a szettből, ami kell hozzá vagy valami más a probléma ?



2021. márc. 24. 16:09
 1/3 Mojjo ***** válasza:
100%

Nem működik a linked.

Mindenesetre sokat nem lehet mondani. Az elemeket lehet ellenőrizni, minden potit tekergesd (a gitárodon lévőket is próbáld tekergetni) stb. Nincs bárki ismerősöd, akinek van gitárja és kipróbálhatná az övét az erősítőddel?

2021. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bekapcsoltad az erősítőt? Felhangosítottad az erősítőt? Próbáltad a Drive gombot ki be kapcsolni? Végig próbáltad a pickupokat a gitáron(p állású kapcsoló) hátha csak az egyik kuka, a gitár fel van hangosítva?
2021. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
gondolom kérdezgettél itt, hogy megveheted e szettben a gitárt és meg is jöttek a válaszok, hogy nem, hát... most megvetted, így jártál, ettől még működnie kellene valamilyen formában, persze az sem elhanyagolható tény, hogy hülyeségeket nem veszünk hülyeség helyekről, valamint ahangszert a hangszerboltból, ami nem feltételez nagyobb kiadást, mindössze annyi, hogy van lehetőség felhívni az üzletet/kereskedést, van lehetőség az elállásra, van lehetőség egyszerű garancia érvényesítésre. Gratulálok, még szerencse, hogy egyáltalán megjött a cucc.
2021. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!