Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen szakmát válasszak, ha...

Milyen szakmát válasszak, ha kisgyerek korom óta érdekel a zene, és a hangszereken is tudok játszani?!

Figyelt kérdés

Főleg gitár, zongoora, bass, dob, de ez mind amolyan hobbi szinten működik nálam. Szeretek a zenekaroknak segíteni, a pályafutásukat tovább/sikerre vinni.

Sok slágeres dalom is van, de ez mellékes. Előadó nem szeretnék lenni, de a stúdió/próbatermi munkákat nagyon kedvelem.

Így milyen szakmát válasszak?

Mit csináljak? Menjek el producernek, vagy valami hasonló?



#zene #producer #zenekar #hobbi #szakma #Zenekarok segítése
2021. márc. 24. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Producerkedéshez jóval több kell, minthogy tudsz gitározni.

De ezt most nem értem, menedzselte bandákat? És nem kapsz érte pénzt?

2021. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*menedzselsz

Sajnálom, átírja a telefon

2021. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát én 16 éves korom óta dolgozok stúdióban (vidó/hang), és e mellett koncerteket csináltunk, kb 1000 db-ot.

Mindez mellett volt már 3-4 zenekarom is, akikkel sikereket is értünk el.

Most viazont se zenekarom, se stúdiómunka, se koncert.

De én eginkább egy olyan ember vagyok, hogy segíteni szeretek másoknak, pl zenekaroknak, és akár összehozni az embereket, és zenéket írni. Ez az ami a leginkább érdekel, boldogít.


Most akkor mit tegyek? Még külön képzésre is elmehetek...

35/f BP

2021. márc. 25. 00:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!