Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most miért csinálnak ilyen...

Most miért csinálnak ilyen sok közös zenét T. Danny-val?

Figyelt kérdés

Most T. Danny fizet ezeknek az előadóknak, hogy legyen közös zene. Vagy az előadók fizetnek T-Danny-nak?

Igazából azt sem értem mit lehet szeretni T.Danny-n...



2021. márc. 25. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Én se értem mit lehet szeretni benne. Válaszodra pedig,persze mert mind a 2 félnek jól jön a pénz.
2021. márc. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem baromi irritalo a stilusa. Elkepesztoen egoista,mint az osszes trash youtube eloado. Kozos zenet mindig azert csinalnak, hogy megismertessek es megszerettessek egymast a masik hallgatoival. Nem hiszem,hogy fizetne barkinek is, vagy barki neki. Mivel “befutott” mar,igy orommel zenel vele barki. Ha egy kezdo/nevenincs eloado lenne, akkor valoszinuleg kellene fizetni. AK nyilatkozta anno, hogy aki nincs befutva,annak fizetnie kell egy kozremukodesert, mert ok sem allnak le zenelni akarkivel, akarmennyire is tehetseges valaki.
2021. márc. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Most gondolj bele. Van egy igénytelen szar zenét hallgató ember (meg plusz 5 millió társa). Meglátja, hogy a két kedvenc igénytelen szar zenét gyártó előadója összeáll, és összedobnak egy ocsmány szar igénytelen fost. Nem elélvez ettől? Hát dehogynem, kimaxolták az igénytelenség szintjét, és ez a kis agyának megfelelő örömet okoz.
2021. márc. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És sajnos ilyen sz*rok véget nem futnak be az igaz tehetségek mint Pl: Funktasztikus
2021. márc. 25. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért Funk nak van egy elég jó bázisa.

Az ilyen rappek sose fognak annyira befutni.

Amikor ezerrel ment az RTM ott is mnodták és lehetett látni, hogy az üres szar zenék pörögtek ezerrel, a komolyabbak fele annyira se.

2021. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mély a torka és szeret térdelni. 😂😂
2022. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!