Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » K-poperek, melyik a kedvenc...

K-poperek, melyik a kedvenc fiú és melyik a kedvenc lánybandátok?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy a BTS és a Blackpink a legnépszerűbb, úgyhogy akiknek ők a kedvencei, ők a másodikat is írják le!

Köszi a válaszokat!



2021. márc. 29. 12:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el hogy minden kérdés alatt van minimum 1-2 ember akik valahogy mindig össze kapnak..


BTS-en kívül a Shineet mondanám még kedvencemnek,,lánybandákból meg naaagyon sokat hallgatok de legyen az Everglow és a G-idle

2021. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig azt nem hiszem el, h minden egyes nézeteltésés alatt ott egy érzékenylelkű kislányka, aki mindig sír, h veszekedés van. Sztem ne foglalkozz vele. És más a veszekedés és más a nézeteltérés. Nem kell mindentől úgy megijedni.
2021. ápr. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
100%

Lány: Mamamoo

Fiú: NCT/WayV (én egyként tekintek rájuk, de a pontosság kedvéért kiírtam 😅)

2021. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
76%
#62-es én nem sírok emiatt lol ez inkább már nevetséges.
2021. jún. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
69%
(G)I-DLE, Mamamoo, Itzy, CLC, Everglow, Twice. Sorrendben is kb így, bár szerintrm a (G)I-DLE kiemelkedőn jó. Persze a Blackpink is a listán lenne. Fiú bandából nem hallgatom egyiket sem, de ha mondabom kene valamit akkor talán az Epic High. Fiúk közül inkább az egyéni előadókat kedvelem jobban. Zico, Changmo, Superbee, Loco, Simon Dominic.
2021. jún. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
68%
#65 rettentően jó izlésed van :) Nekem is hasonló, de sorrendben a top 5 Twice, (G)I-dle, Mamamoo, Itzy, Everglow, de a CLC is benne van a top10ben. :)
2021. jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:

#33 ez nagyon igaz! Én is ezt nem értem benne! „Mi a kedvenc kpop bandátok a BTS-en, és a Blackpink-en kívül? BTS”. De miért? Neki a szövegértése nem lehet jobb 1esnél, az biztos!

Na a kérdésre (sok lesz előre szólok, és nem is biztos, hogy benne lesz az összes, mert szoktam elfelejteni):

Lány: (Blackpink), Mamamoo, (G)Idle, BABYMONSTER, 2NE1, Twice, NMIXX, New Jeans, Le Sserafim, IVE, Red Velvet, Aespa, Everglow, Itzy. Ennyi jutott most eszembe.

Fiú: (BTS), Stray Kids, Bigbang, EXO, talán GOT7. Ennyi jutott az eszembe. Majd írok ha még eszembe jut valami.

Szóló: IU, Somi, Sunmi, HyunA, E'Dawn, és a csapatokból a szólók.

2023. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!