Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik a Carson Coma új...

Hogy tetszik a Carson Coma új száma?

Figyelt kérdés

Most nem olyan rég dobtak ki egy új számot "Pók" címmel. Nekem nagyon tetszett. (mint minden másik számuk hehe) De most inkább azokhoz fordulnék véleményért akik nem Carson Coma fanok, csak úgy megtalálták ezt a számot. Ti mit gondoltok erről az egészről ?

.

Láttam kapott néhány rossz véleményt is ez a dal... De ez egyértelmű volt hogy fog kapni rossz véleményeket is, mivel ez szinte a homofóboknak készült, hogy miért kell ennyire lenézni az LMBTQ közösséget, és miért nem lehet elfogadni a másságot.(?)



Aki esetleg még nem hallotta:


[link]



2021. márc. 30. 03:44
 1/2 anonim válasza:
100%
Nagyon tetszik, az autóban folyamatosan szól😍🤣
2021. ápr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tetszett, főleg először. Le is töltöttem, meghallgattam vagy tízszer.

Aztán valamikor kissé átfogalmazódott bennem az érzés a számmal kapcsolatban.

Valószínűleg inkább a számot ünneplő reakciók miatt, kezdtem úgy érezni hogy az üzenet túl direkt.

(Nem vagyok nagy híve a Love is love hangoztatásának, sem a szivárványkeretes profiloknak - úgy gondolom hogy kevesebb lenne a homofób, ha kevesebbet hangoztatnák ezeket.)

Ezenkívül a szöveget leszámítva a szám elég jó, meg a banda is az lesz. Még pár évet szerintem várni kell arra hogy kiforrjanak.

2021. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!