Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szintetizátornál milyen MIDI...

Szintetizátornál milyen MIDI kábel kell telefonhoz?

Figyelt kérdés
3.5 mm-es Jack vagy Type C/Micro USB? Esetleg mindegy?

2021. márc. 30. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi köze a szintinek a telefonhoz? Ha valami hülye appon keresztül zenélnél, azt inkább hagyd, mert nagyon rosszul hangzó dolog lesz belőle.
2021. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Nem a kérdésemre válaszoltál.

Miért lenne abból nagyon rosszul hangzó dolog?

Egy zongora tanulós alkalmazás miatt szeretném hozzákötni a telefonom, mert ha csak simán mikrofonnal játszom, akkor rengetegszer a jó hangokat sem hallja ki, ha mondjuk egyszerre négy billentyűt ütök le.

De ha tudsz jobb módot, hogy megtanuljak zongorázni, akkor nyugodtan írd le. Viszont magántanárra nincs se pénzem, se időm, zeneikolában pedig már nem tudok zongorát kezdeni, mert oda csak a kicsiket veszik fel kezdőként.

2021. márc. 30. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
OTG adapter kell, hogy legyen a telefonnak USB aljzata. Azt már csak te tudod, hogy a telefonod type c aljzatú-e. A szintin ha van usb, akkor bedugod és megy, esetleg ki kell választani az adott app beállítás menüjében. Ha ötös tuchel van csak, akkor kell egy usb-midi adapter is.
2021. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Neten már tegnap is rákerestem erre az usb-midi adapterre, de rengeteg találatot kiad, és nem tudom, hogy pontosan melyik kellene. Mert ilyen micro usb-usb A csatlakozót már találtam, ami kellene hozzá, de a midiset nem vágom.

2021. márc. 31. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb is jó, csak olyan helyről jöjjön, ahol értelmes garanciát vállalnak rá! Ha kicsit komolyabb kell, akkor létező hangszergyártóknak akad 10000 körül becsületes darab, amit nyilván hangszerboltban veszel, és jó a gari.
2021. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!