Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresek egy zenét! Akusztikus,...

Keresek egy zenét! Akusztikus, fiúbandás, szerelmes hangzású, valakinek rémlik?

Figyelt kérdés

A semmiből ugrott be a dallam, valószínűleg rádióban hallottam, nagy eséllyel az elmúlt 1-3 évben. :D

Valami fiúbanda énekli, One Direction vagy valami nagyon hasonló, tudom, hogy van több ilyen is. :D

Akusztikus szám, csak gitár + ének, azt hiszem a verzéket egyedül énekli egy srác, és a refrént meg többen. Meg mintha úgy rémlene, hogy a srác énekel pár sort egyedül, és utána együtt ugyanazt... de ez már nem biztos, lehet csak a dallam volt nagyon hasonló.

Eléggé ilyen nyári/romantikus hangzású, ilyen tipikus "kedves" zene, amitől jobb kedve lesz az embernek. :D

Sajnos a szövegből nem rémlik semmi.

Köszönöm, ha valaki tud segíteni!



2021. ápr. 11. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
BTS?
2021. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Angolul énekeltek, bocsi ez lemaradt :D
2021. ápr. 13. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebből sajnos nem lehet kitalálni. Kicsit több dolgot is írhattál volna. Milyen hosszú a dal? Hogy tudod a srácok énekhangját leírni?
2021. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
One Directiontől a Little Things ugrott ne, habár ott mindenkinek van saját sora, aztán meg együtt énekelnek.
2021. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*be :)
2021. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a Little Things ugrott be először :)
2021. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A One Direction-nek can egy csomó olyan száma, ami illik a leírásra. Talán ezek?: Summer Love, Little Things, Over Again, Night Changes, 18. Bár ezek közül nem mind akusztikus hangzású. De remélem tudtam segíteni :)
2021. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
kérdező, meglett a dal? kíváncsi vagyok rá :D
2021. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Meg. :D sikerült addig énekelnem a SoundHoundnak, amíg felismerte (csak kellett valami szöveget halandzsaznom alá) :D de mint kiderült, marhára nem új és nem is One Direction féle fiúbanda :D

MR. Big - To Be With You

(igaz nem az eredetit, valami feldolgozást hallottam, de a lényeg hogy meglett :D)

2021. júl. 29. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!