Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akik emo zenét hallgattatok a...

Akik emo zenét hallgattatok a 2000-es években milyen együtteseket szerettetek? És mit képvisel egyáltalán ez a stílus?

Figyelt kérdés
Mostanában hallgatom nosztalgiából ezeket a régi tini zenekarokat. Tokio Hotel, No thanks, Anti Fitness Club. Mindegyiket szerettem régen, bár nem voltam emos, de most valahogy mindegyik teljesen máshogy hangzik a fülemnek. Ti melyikeket szerettétek és ha igen, miért? Illetve mi határozza meg ezt a stílust zeneileg a külsőségeken kívül?

2021. ápr. 12. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

A világ sz-r és jobb lenne meghalni.


De a vicc az, hogy manapság nem látsz emosokat szóval eléggé sikeres egy mozgalom volt. :D

2021. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

A világ rossz oldala/emberi hanyagság elleni lázadás a lényege, de ez ilyen nagyon kamasz :D


Én nem a 2000-es években voltam, de nagyon úgy viselkedtem 😂


#1 Én az voltam még egy éve kb, meg ismerek néhányat xddd

2021. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

My Chemical Romance, Panic at the disco, Fall out boy ❤️

Egyébként én pont mostanában látok egyre több emo embert az utcákon.

2021. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

#3: A többség, akiket látsz az utcán, valószínűbb, hogy inkább e-girl/e-boy.

Ez egy új irányzat, ami külsőségekben hajaz az emora, azzal a különbséggel, hogy ezeknek az egyeseknek semmilyen zenei kultúrájuk nincs. Ugyanazokra a hulladék ribipop zenékre vonaglanak, mint a gagyi Ariana Grande imitátor kislányok, mellette pedig annyira futja nekik, hogy 18+-os töltettel öltögetik a nyelvüket a TikTokon, hogy a hozzájuk hasonlókra gerjedőkből több követőt, lájkot és tiszteletet (? vagy mi a francot...) csikarjanak ki.

2021. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk tény, hogy nem vagyok fent tiktokon. Pedig én azt hittem visszajöttek az emok. Minek a roviditese az e-boy?
2021. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
1-es miért lett lepontozva? Fáj az igazság?
2021. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
“Electronic boy/girl” - Azaz olyan tiniket fed le ez a kifejezés, akiknek a különböző social media platformok a természetes életterük, az egész életüket online térben élik, minden baromságot kiokádnak az Internetre minimális átgondolás nélkül, balhéznak egymással. Abból szereznek hírnevet, hogy (jellemzően) kiskorúként fél tonna vakolattal, hiányos öltözetben mutogatják magukat a pedobácsik álmaiként. De ők ennek még örülnek is, az a szégyen. 🥶
2021. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Remélem ezek is hamar kihalnak.
2021. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Green day, linkin park, mcr, tokio hotel, slipknot, korn ...most így hirtelen ezek ugrottak be.

Majd holnap átnézem a régi lejátszási listáimat :)



6,


szerintem azért lett lepontozva, mert az "átlag" emok nem akartak öngyilkosok lenni, de volt egy réteg (a akkori fiatal tinik) akik belemosták az alapvetően zenei és öltözködési stílusba ezt a hüly.eséget, és ezért lett minden egykori emósra ráaggatva ez a butaság :D

2021. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A linkin park és a green day is emo volt? Mondjuk azokat is nagyon szerettem, azt hittem csak sima pop punk zenekarok. Bár a linkin parknak tényleg depis zenéket játszott többnyire, de szerintem az ő zenékük nem feltétlen tiniknek szólt, hanem a társadalomhoz. Igen, ez az érvágós dolog szerintem is inkább egy trend volt akkoriban. Én nem pontoztam le senkit, sajnos mindegyik kategóriában ez megy. Mindenkinek megy a zöld kéz természetesen.
2021. ápr. 13. 14:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!