Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed az Irigy...

Mi a véleményed az Irigy Hónaljmirigy-ről? Szereted? Ha igen, miért? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
Ki a kedvenc tagod?
2021. ápr. 18. 12:09
A kérdező szavazást indított:
Ambrus Zoltán
Sipos Péter
Sipos Tamás
Varga György
Kabai László
Papp Ferenc
Várszegi Attila
Molnár Imre
Csarnoki Antal
Uszkó László
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
A rövidfilmiei tetszettek de nem szoktam követni őket. A neveket sem ismerem.
2021. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Hülyeség az egesz. Nem szeretem, nem követem, nem erdekel. Ez a véleményem.
2021. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szegény Ambrus Zoltán nem is él már. :(


Korábban szerintem népszerűbbek voltak. Akkor a tv-ben volt pár vicces jelenetük ami tetszett. Jó ideje nem is látok tőlük új műsort. Vagy lehet valahol az internetre gyártanak tartalmat, nem tudom. Úgyhogy nem követem őket.

2021. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Nem igazán tudom őket objektíven értékelni, mert gyerekkorom szerves részei voltak a TV2-n futó paródiaműsoraik és egy rakás szép emlékem fűződik hozzájuk. Tesóimmal rengeteg idézgettünk tőlük, és sokat énekeltük az átírt dalaikat is, sokszor jobban is szerettük az ő szövegeikkel őket, mnit az eredetit.

Mai fejjel visszanézve ezeket a műsorokat, elismerem, hogy finoman szólva sem voltak a magasművészet csúcsai. Sokszor vették szükségtelenül alpárira a figurát, és gyakran adtak elő ezeréves, szakállas vicceket a sajátjukként. Szóval megértem azokat, akiket gyerekkorukban nem kapott el az IHM érzet, és ezért felnőttként sem tudják őket értékelni. De azt a szintű démonizálást, amit sokan előadnak feléjük (például Puzsér Róbert) eléggé túlzásnak érzem.

A zeneparódiáik szerintem továbbra is minőségiek, mind zeneileg, mind pedig szövegileg, ebből nem engedek.


27/F

2021. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
A nép csak az ilyen Irigy hónaljmirigy meg Michael Jackson meg hasonló celebekre van rákattanva
2021. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kislány és kamaszkoromban szerettük őket a családommal.


Most már nem vagyok oda értük, múltkor láttam egy paródiájukat, (Csobot vagy milyen Adélról meg egy pasiról akivel idegen nyelven énekelt) és kicsit lapos volt.


De nem tudok rosszat mondani, mert sok jót hoztak a gyerekkoromba.


Amúgy az egyiket láttam élőben is, a fiát vitte haua a suliból és nagyon aranyos volt a gyerekével, épp valamiről beszélgettek elmélyülve.

2021. máj. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!