Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki Ciprus legnépszerűbb énekese?

Ki Ciprus legnépszerűbb énekese?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 17:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
83%

Hát nem tudom, én többször próbáltam azt, hogy egy-egy kérdése alá totál normális hangnemben beírtam, megkérdeztem, hogy őszintén miért csinálja, mi motiválja, mert tényleg érdekelne, hát gondolom nem mondok vele újat, hogy egyikre sem reagált.

Idegesíteni engem a klasszikus értelemben nem idegesít, tényleg csak azokat sajnálom, akiknek az idejét rabolja, általában ezért is szoktam több kérdésénél jelezni, hogy troll... de azt általában jelenti, és törlik is.

Csak ugye itt jön az a része megint hogy szabályzat, pl ha beírom hogy troll, az off és törölhető, maga a kérdés viszont nem sért szabályt így max akkor törlik, tiltják általában mikor a sokadik kérdését jelentik többen.

2021. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!