Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik neked a Tokio...

Hogy tetszik neked a Tokio Hotel Darkside of the Sun klippje/zenéje?

2010. aug. 22. 14:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek róla? :-)
2010. aug. 22. 18:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a Tokio Hotelt. Szerintem ez a számuk is nagyon jó lett. A klipp is jó, bár igaz ebben Bill furán néz ki, de így is cuki. :-)

Ha a Darkside of the Sun szám tetszik tőlük, biztos ezek is tetszeni fognak: Dogs Unleashed, Noise, Pain of Love. Ezek is ugyanarról az albumról valók, mint a Darkside of the Sun. ;-)

I love Tokio Hotel!!


18/L

2010. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, tényleg jó lett. Ez másfajta zene amit megszokhattunk tőlük, de megkell mondani kitettük magukért. Nekem az Automatic c. számuk jobban tetszik, de a Darkside ... is jó ám. Remélem nem fognak egyhamar feloszlani, habár sokan azt szeretnék. Viszont sokan rajonganak értük és szeretik őket. Akik meg nem szeretik, sőt ki nem állhatják őket, mit sem számít, a rajongókkal kell foglalkozni, nem az utálkozókkal. De ezt Billék is tudják. :-) A klippel kapcsolatban, szerintem egy lehetett volna egy jobb helyszín is választásképpen mint a koncert. De ez csak egyéni vélemény. Amúgy gratula nekik. Ügyesek és tehetségesek.

19/L

2010. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ááá ez az új számuk!! Nagyon, nagyon jó lett. Szeretem. Rem. még sok ilyen jó számuk lesz.
2010. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szar
2011. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!