Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Transmittert szeretnék vásárol...

Transmittert szeretnék vásárolni az autómba (Peugeot 307),nem szeretném a gyári rádiót szétbombázni. Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami nem gyári
2021. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet vettem tavaly, rendesen működik (Chevrolet Lacetti). A hangminőség olyan, amilyen igazából nincs gond vele, bár úgy vettem észre, hogy csak az autó első hangszóróira viszi ki sztereóban a hangot. Amit észrevettem még, hogy ha gyújtás után párosítom a transmittert meg a telefont, majd indítok, akkor hajlamos szétesni a párosítás és csak a telefonról szól a Spotify. 10 indításból nem mind ilyen, vagy 7-8. Ez mondjuk tankolásnál hátrány, mert a gyújtásra már csicsergi, hogy "connected", indítasz és mikor nyomsz a play-ra, csak a telefonról szól a zene. Ilyenkor hajlamos a hangerőt is lehúzni telefonon a minimumra, függetlenül attól, hogy milyen hangerőn volt. Ugye Bluetooth ki/be a telefonon megoldja, de nem szól - mert a telefonon adni kell hangerőt neki...


Szóval én motorindítás után csatlakoztatom mindig fel, ha megálltam pl. tankolni, telefonon is kikapcsolom az indítás előtt a Bluetooth-t, csak indítás után kapcsolom be így nincs gond ezzel.


Nem tudom, hogy más transzmitter csinál-e ilyet, ettől a körülményesebb használattól eltekintve jól működik, menet közben egyszer sem esett szét, én a 108.0 MHz-re állítottam. Telefonhívást is jól kihangosítja, másik fél nem panaszkodik arra, mintha budiból beszélnék, azt mondja olyan mint a telefon saját kihangosítója, attól semmivel sem rosszabb. Mondjuk jobb se. Van hozzá kis távirányító is, amit nem használok. Tekerni lehet oda-vissza a zenét, előző/következő zene, hangerő fel/le, hívást fel meg leteszi, semmi extra.

2021. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!