Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az ABBA-t miért sztárolták...

Az ABBA-t miért sztárolták túl az Eurovíziós Dalfesztivál győztesei közül?

Figyelt kérdés

Elismerem, hogy a Waterloo tényleg egy nagyon jó dal volt. De szerintem voltak olyan eurovízió-győztesek, akik jobban megérdemelték volna a hírnevet.

Nem akarom az ABBA tehetségét kétségbe vonni, mert nagyon szeretem a zenéjüket. De miért pont őket sztárolják ennyire a Dalfesztivál nyertesei közül?



2021. ápr. 26. 14:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Most is őket hallgatom :)
2021. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert megérdemlik
2021. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem sztárolták túl, én még többnek tartom őket mint akkor ott a közönség, IMÁDOM ŐKET!!!
2021. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Khylen válasza:
100%
Nincs túlsztárolva az ABBA, sőt, ha nem Ők nyerték volna, akkor is beírták volna magukat a zenei történelembe, mivel nem egy slágeres együttesről van szó (hab volt a tortán a vízió megnyerése). Konkrétan örökzöld a zenéjük, ami k*rva ritka. (Reálisan kellene nézni a dolgot, és nem arra a következtetésre jutni, hogy amiatt kerültek a csúcsra, mert eléggé abszurd.)
2021. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Khylen válasza:
100%
Amúgy Te a túlsztárolt kifejezést rosszul értelmezed, mert nem az a túlsztárolt, aki egy nagy esemény megnyerése után is a csúcson van, hanem az, aki éltünik, mint szürke szamár a ködben.
2021. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Khylen válasza:
100%
eltünik*
2021. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!