Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc rockzenekarotok?

Melyik a kedvenc rockzenekarotok?

Figyelt kérdés

Vagy ha ezek közül egyik sem akkor írd mef kommentben.

Nekem a felsoroltakon kívül a Pantera, Rage Against The Machine, és Lenny Kravitz



2021. ápr. 27. 00:12
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Dire Straits
2021. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

A One Direction POP banda

A Skid Row és a Warrant Glam METÁL banda.


Az emberek ennyire analfabéták a műfajok meghatározásában, de engem kell lepontozni, amiért csak rock bandákat írtam, és próbáltam fényt vinni a sötétségbe. Röhej. -.-


3: Nem, nem a rockon belül vannak a metál műfajok. Külön műfajok. Ahogy előttem is írták, a metál levált a 60-as évek tájékán a rockról, és teljesen külön műfaj lett. Ennyi erővel a modern könnyűzenei műfajok többsége az afroamerikai népzenéken "belül" van, mert abból eredeztethetőek? Ez nem így működik. Mi is baktériumok vagyunk, mert az összes földi életforma baktériumokból alakult ki? Ez hibás logika.



Ha valakik rosszul informáltak, az egy dolog, de ne nekik álljon már feljebb, ha veszi a fáradtságot, és próbálja elmagyarázni nekik valaki a jó információkat, aki ért is hozzá. Ez vonatkozik a lepontozókra.

2021. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
50%
Tormentor
2021. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

13: A black METÁL mióta rock?


Nem akarom elhinni, hogy ennyi értetlen ember van a magyar alter színtéren.

2021. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
0%

"A One Direction POP banda"

Ez a TE véleményed max.

2021. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
ha nem volt trollkodás az One Direction, szögezzük le azt, h attól h valaki gitárt vesz a kezébe még nem lesz rock and roll :) pls
2021. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

15: Mi az, hogy az csak én véleményem? Ez nem egyéni meglátás kérdése, te szerencsétlen, hanem vannak objektív keretek, amiket hozzáértő emberek határoztak meg. -.- Van bármi fogalmad a zenei műfajok jellemzőiről, a rendszerezési szempontokról?


Mikor láttál cikket One Directionről rock zenei portálon, mikor vett részt rock zenekaroknak fenntartott fesztiválon? Melyik rock shopban árulnak One Direciton pólót? Mikor működtek közre más rockzenekarokkal?


Azért, mert van gitárkíséret a dalaikban, nem csak számítógépes aláfestés, és többen zenélnek együtt, még nem lesz valami rock, okoska. A One Direction egy FIÚBANDA, nem rock banda. Nincsen még dobos, gitáros, basszusgitáros és egyebek se, mindenki énekes.

2021. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
A One Direction olyan, mint a Little Mix vagy a Fifth Harmony fiú tagokkal.
2021. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha bárki valamilyen rock bandát/bandákat ír ide, azt miért pontozzák le az emberek?


Szubjektív a kérdés nyilván, de a lepontozás nem erre van. Aki a kérdésre válaszol normális módon, az mi rosszat tett? (azon kívül, hogy neked esetleg nem tetszik az ő kedvenc zenekara)

2021. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

19: Azért megy a lepontozás, mert nem rock valamelyik zsánerébe tartoznak 90%-ban a megadott bandák, hanem beírnak mindenféle könnyűzenét, amit kettőnél több ember csinál.

Az Oasis, a Dire Straits és a Rainbow rock bandák. Azokat érdekes mód nem is pontozta le senki.


De:

A One Direction pop.

A Skid Row, a Linkin Park, a Warrant és a Tormentor meg metál. Tudom-tudom, a glam metál meg a nu metál sokaknak nem metál, de rendszertanilag a metál családjába tartoznak, nem a rockéba.



Az, hogy egy zenekar milyen műfajban dolgozik, nem szubjektív. Az a szubjektív, hogy tetszik, vagy nem tetszik. De ha mondjuk valaki azt mondja, hogy Britney Spears egy black metál énekesnő, az objektív tévedés, nem ízléskérdés.

2021. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!