Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezekhez hasonló zenéket...

Ezekhez hasonló zenéket tudtok mondani?

Figyelt kérdés

The front bottoms - Twin size mattress


McCafferty - Trees


McCafferty - Beachboy


McCaferty - Trees II


Mitski - Nobody


McCafferty- Blue eyes like the devils water


The front bottoms - be nice to me


McCafferty - Bottom


Mindless self Indulgence - Molly


Steve Gabry - Memories and dreams


Die Antwood - baby’s on fire



2021. ápr. 28. 20:48
 1/3 A kérdező kommentje:
De igazából nem feltétlenül kell hogy hasonló legyen, inkább csak olyas fajta hogy...hmm hogy fogalmazzan meg. Energikus, és például boldog hangulata van míg a szövege a szöges ellentéte.
2021. ápr. 30. 09:43
 2/3 Gárdonyi emlékérme válasza:
Nem tudok, nem hallgatok ilyen zenéket.
2021. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem tudok, csak egy tanácsot adnék. Hallgass ilyen zenéket valamelyik streaming szolgáltatónál, mint az Apple Music, Spotify, Deeer, Tidal, stb. és ott majd ajánl neked hasonlókat.

Spotify-nak van ingyenes változata és állítólag annak van az egyik legjobb algoritmusa.

Én Apple Music-ot használok és ezen is találtam nagyon jó előadókat, akiket nem biztos, hogy máshol megtaláltam volna. Ennek is van 3 hónapos ingyenes időszaka, de addig ne mondd le, amíg nem ér véget.

2021. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!