Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Coronitába és Bed Beachre...

Coronitába és Bed Beachre hány éves kortól lehet menni? 15-16 évesen lehet már?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 20:18
 1/4 anonim válasza:
100%
Sajnos ezekre a helyekre nem a korod számít a bemenetelnél, hanem hogy hogy vagy felöltözve. Ha lány vagy minél kihívóbban, ha fiú, akkor pedig olyan cuccok legyenek rajtad, amiken gigabetűkkel van kiírva a márka..15 évesen szerintem nem egy jó kezdet ott bulizni (ha nem is kezdet, én akkor is máshova mennék a helyedben).
2010. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pl hova?
2010. aug. 22. 20:47
 3/4 anonim válasza:
100%

Uuu bocsi nem vettem észre a választ..

Vannak olyan szórakozóhelyek ahova a te korosztályod jár, pl a desperados nevű helyre hivatalosan is 16 év fölött engednek be (bár azt nemtudom milyen hely, még sose voltam). Utána kell nézni helyeknek, ahol nem csak 18 év fölött engednek be. Sajnos mindenhol lehetnek szörnyű emberek, de azért ami ott a hajógyári sziget környékén folyik, az szerintem tényleg nem való ilyen korban senkinek.

2010. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sajnos tényleg nem azt nézik, hogy hány éves vagy.. amíg Magyarországon a klubok nagyobb része megélhetési klub, szinte mindenkit beengednek (persze azért valahogy fel is kell öltöznöd; a legtöbb ember az ilyen helyeken egyébként borzasztó ízléstelen cuccokat hord) csak fizessen és/vagy fogyasszon sokat
2011. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!