Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan oldal ahol népszerűs...

Van olyan oldal ahol népszerűsíthetem a zenéimet?

Figyelt kérdés

Hello mindenki. Egy Dj vagyok és van pár számom amit szeretnék a nagy világ elé tárni de nemtudom hol.

Olyan weboldalt keresek ahol feltölthetem a zenémet és bárki meghallgathatja vagy kommentet írhat nekem.

(lehetőleg ne magyar oldalt)


2008. dec. 6. 16:31
 1/3 anonim válasza:
Igen, én ismerek egy olyan oldalt, hogy www.newgrounds.com. Itt főleg amatőr flash film vagy játék készítők rakják ki a munkáikat, de amatőr zenészek, előadók is feltölthetnek az audio portal részébe - azzal a feltétellel, hogy csak saját anyagot használtál fel, és 100%-ig a te munkád. Pl ha más számokat felhasználva csináltál remixet, azt törlik. Ha feltöltötted, szabadon letölthető lesz, mégpedig a következő Creative Commons licensz alatt: [link] . Ja, és flash készítők is felhasználhatják a munkádat.
2008. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
youtube.com - egyszerű, nagyszerű, kell hozzá egy regisztráció, meg hogy csinálj egy minimális klipet a zene mellé. De indíthatsz saját weboldalt is, ezekből is van ingyenes.
2008. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zola18 ***** válasza:
www.myspace.com www.hotdog.hu (The Gremma, Fankadeli is rajta van ezeken többek között)
2009. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!