Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azért sztárolták fel Michael...

Azért sztárolták fel Michael Jacksont ennyire, mert fiatalon meghalt?

Figyelt kérdés

Okés, elismerem nem volt rossz hangja meg elő tudta adni magát, de szerintem van 1000 ilyen énekes aki megüti ezt a szintet mindkettő szempontból, mégis akkora rajongás van körülötte és mindenki olyanokat mond, hogy legjobb énekes valaha, ami azért szerintem elég nagy túlzás.


17/F



2021. máj. 11. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Egyedi volt az előadóstílusa, addig sosem hallott saját hangzásvilágot hozott létre, magas minőségű számai voltak, legtöbbjének volt mondanivalója is. Valóban profi volt, nem a négersége miatt sztárolták ha arra gondolsz.
2021. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

A #Freddie Mercury #Dobrev Klára kulcsszavakkal szépen lebuktattad magad, pedig ez egy elég értelmes kérdés lett.

Ezért most válaszolok rá.

Annyira fiatal nem volt, a 27-esek klubjában tényleg szerepe van az életkornak is, de rajtuk kívül is nagyon sokan haltak meg fiatalabban, mint MJ.

Ha nem is énekesként, (énektudását, hangszínét tekintve) (bár foglakozását tekintve mégis énekesként), hanem előadóművészként, hírességként, színpadi emberként, ... szerintem is az egyik legnagyobb volt.

Szia!

2021. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon nagyon nagy túlzás az, hogy Ő lett volna a legjobb énekes...


Viszont nem azért “sztárolták fel” mert fiatalon meghalt, illetve az 50+ annyira már nem is fiatal.


Halála évében már jócskán túl volt a csúcson, az eladásai megugrottak akkor, de még akkor sem ért, egyszer sem ért a közelébe annak amit a karrierjének a csúcspontján állított fel.


Például eladásokban korábban rengetegszer volt Jackson Lista vezető, de még a halála évében is megelőzte Taylor Swift, Susan Boyle, de Andrea Bocelli is nagyon közel járt ehhez, nagyjából ugyanannyi lemezt adott el ekkor mint M.J.


Az előtte való évtizedben pedig természetesen nagyon sikeres előadó volt, de meg sem közelítette már azt az istenstátuszt amit mondjuk a 80-as években.


A 2000-2010 években M.J nagyon eltűnt az olyan előadók árnyékában mint Carrie Underwood, Michael Bublé, Josh Groban...

Rendre ezek az előadók voltak a top5-ben évről évre, míg bizonyos években Michael a top10-be sem jutott be egy lemezével sem...


De rengeteg olyan sztár volt régen is és ma is, akik Michael Jacksonnál sokkal kevésbé tudtak énekelni, mégis hatalmas eladásokkal büszkélkedhetnek, Avril Lavigne pl.


Na meg olyanok is voltak vannak, akik sokkal jobban énekeltek/énekelnek és mégsem érik el a tizedét sem annak amit Jackson...


Szóval ez semmiképpen sem ezen múlik.


Az vitathatatlan, hogy Jackson több dologban is kimagasló tehetség volt, ezért is lett mindenidők (egyik) legtöbb lemezeladással bíró előadója...


De az én véleményem az, hogy semmiben sem volt a legjobb.


És engem például nagyon taszított, hogy minden nagyon mesterkélt volt körülötte és sütött róla, hogy egy megcsinált sztár, nagyon sok minden megrendezett volt körülötte...


Ebben ma a BTS-hez tudnám hasonlítani.


De valakit ezek a dolgok nem zavartak és talán nincs is ezzel semmi baj.

2021. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Mielőtt belemerültök: "Az XY énekes miért ennyire túlértékelt " kérdések új formáját olvashatjátok.
2021. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

50 évesen halt meg, középkorú volt. Hirtelen halt meg és idő előtt, de nem fiatalon.


Egyébként már évtizedekkel korábban is a legnagyobb sztárok között tartották számon, nem a halála után kezdték el felsztárolni.

2021. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem volt olyan fiatal.
2021. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Egy csomó hirességet inspirált



Michael Jackson megmutatta nekem, hogy valóban láthatod a ritmust. Ő keltette életre a zenét !! Elhitette velem a varázslatot."


(P. Diddy)


Michael Jackson olyan tehetséges, szorgalmas volt.Zenéjévet megváltoztatta a

világot $zó szerint. Egyszer, amikor felléptem, tömegre néztem, és volt egy örömtől síró pár. Michael Jackson egy egesz tömegben szokta ezt csinat Hagyd, hogy a legenda nyugodjon. "


(Juice WRLD)


"Michael Jackson a művészi zseni, a tánc, az innováció és a fantázia királya volt. Újra feltalálta a pop műfajt, és egy új módot talált a zene artikulálására olyan képek révén, amelyek örökké fennmaradnak.Hangjából Frank Sinatra egyszer azt mondta, hogy ő volt az egyetlen énekes, akit jobbnak láttam, mint én". Halálával a király minden időre legendává alakult. A legmélyebb szimpátiám a családja, rajongói és szerettei iránt."


(Shakira)


"Nem találom a szavakat, hogy kifejezzem, milyen mélyen elszomorít Michael elmúlása. Elvesztettük nemcsak a popzene, hanem az egész zene zsenijét és igazi nagykövetét. Inspiráció volt több generáció számára, és mindig nagyra fogom tartani azokat a pillanatokat, amelyeket megosztottam vele a színpadon, és mindazt, amit tőle tanultam a zenéről és az együtt töltött időről.


(Justin Timberlake)



"Ő volt az egyik oka annak, hogy belekezdtem a zeneiparba. Ő inspirált engem. Ő tanított meg. Nevetett velem. Utat nyitott az afro-amerikai művészek számára az MTV-n, amely hatalmas volt."


(Whitney Houston)



"Michael Jackson volt az inspirációm.szeretet és áldás. "


(Miley Cyrus)



"Michael Jackson zenéje extra réteg volt, megmagyarázhatatlan varázslat, amelyre nemcsak táncolni akar, hanem elhiteti veled is, hogy valóban repülhetsz, álmodozhatsz és bármit tehetsz, amit csak szeretnél ... Mert ezt csinálják a hősök, és Michael Jackson hős volt. "


(Madonna)


" Nagyon jól ismerem Michaelt- igazi zenei( zseni.Zenéjével csak az élet örömét adja nekem"


(Steve Jobs)


"Michael volt az egyik legnagyobb tehetség, akivel találkoztam. Kifinomult vonzereje volt, ami valószínűleg sokat segített abban, hogy első osztályú énekes, táncos és előadóművész legyen. Don't Stop 'til You Get Enough és a Billie Jean a kedvenc számom tőle"


(Chuck Rainey)


"Michael volt a legjobbak közül a legjobb. Zenéje és előadásai világosabbá tették a világot. Fénye örökké ragyogni fog."


(Coldplay)


"Nyilvánvaló, hogy Michael Jackson egyszerűen minden idők legnagyobb és legkelendőbb művésze. Nemcsak eladásainak statisztikai adatai lenyűgözőek, hanem általában zenei tehetsége.Nagyon büszke vagyok arra, hogy Michael az Epic Records szíve és lelke, és örökké a pop egyetlen királya marad."


AL Reid - az Epic Records elnöke és vezérigazgatója


"Számos ajtót nyitott meg a fekete művészek előtt. Michael Jackson még mindig meglepő számomra. "


(Missy Elliott)


"Általában a rajongók azt mondják, hogy" az én bálványom a legjobb ", de csak Michael Jackson rajongók tudnak erről tényként beszélni."


(Demi Moore (amerikai színésznő)


"Senkinek nem lesz annyi rajongója, mint Michaelnek. Végül is, legyünk komolyak, a Földön csak kevés ember nem szereti őt! Mindenki ismeri őt. Megváltoztatta a világot, és ezek nem csak szavak. Ez valóban így van. Értsd meg ... Annyit fektetett bele, amennyit előtte még senki sem a szórakozás és a divat világába. Már olyan, mint a föld embere. Igen ... Michael, az a személy, akinek mindannyiunknak hálásak kell lennünk."


(Jennifer Lopez)


"Mi történik a zenével? Michael Jackson halála után teljesen leállt a fejlődésével! Először szól egy Justin Bieber dal, csak nyögésekkel, aztán Gangam-styel, most találkozunk Harlem shake-el? Isten! Mi történik a zenével?


(Johnny Depp)


"Michael az ezredforduló legnagyobb művésze. A zenéje örök. Csodálom ennek a személynek a tehetségét. És ő a kedvenc barátom, aki soha nem árul el. Egyébként

klassz haver."


(Leonardo DiCaprio)


"Nincsenek szavak arra, hogy leírják mindazt, amit Michael Jackson adott nekünk zeneileg és kulturálisan. Mindezt természetesnek vesszük. Valami, amely nélkül lehetetlen elképzelni a világot."


(Jamie Foxx)


"Michael Jackson egész életemben bálvány volt számomra. Nemcsak tehetséges ember volt, hanem egyedi is - zseni. Olyan veszteség. Olyan érzés, mint amikor Kennedy meghalt, amikor Elvis meghalt. A szimpátiám a családját illeti. "


(Celine Dion)


"Mélyen érint, ha táncolni, vagy énekelni látom. Valami olyan hatást vált ki bennem, mint a Szentlélek. Képes rá, hogy megérintse a lelkedet."


(Isiah Thomas)Kosaras


A világ legnagyobb szórakoztatója, a világ egyik legokosabb üzletembere.”


(Berry Gordy)

2021. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

[link]


Michael Jackson az Inspiráció (magyar felirattal)

2021. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

4es!


nem csak újformában, de ezúttal több melót tesz bele h másik fiókból válaszolgasson is magának :D

2021. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt a hosszu szöveget másolgatja most mindenhova.
2021. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!