Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Már sokszor feltettem ezt a...

 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha többször tettem fel a kérdést, de ilyen zenékkel kapcsolatos érdekelne, nem tudom hogy keressek rá, ezért nem tudok a google-től segítséget kapni.
2021. máj. 14. 18:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerek ilyen rádiót
2021. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A linkjeidet konkrétan nem néztem meg/nem tudom, de trance meg hasonló mixeket Armin van Buuren tol minden hét csütörtök este ASOT címmel élőben a youtube-on meg asszem twitchen is.
2021. máj. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Buurent ismerem, nagy klasszikus, kedvenc is, de van nagyon ok trance amit nem tudok nyomonkövetni, tehát a kijövő új számokat, csak a sunshne-live rádiót ismerem. Inkább hard dance, hard trance érdekel, Buuren meg úgy tudom max Uplifting stílus.
2021. máj. 16. 00:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem igazából ezek a linkelt stílusok fognak meg, persze vna Trance is bőven.
2021. máj. 16. 00:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja értem. Hát szerintem töltsd le a mobilodra a világrádió appot, wifi kapcsolattal a világ összes rádióadóját tudod hallgatni, és ami a lényeges, hogy műfaj szerint kilistázza neked. Ezer százalék, hogy vannak külföldi adók, amik kimondottan ezeket a zenéket nyomják 0-24, mivel az összes létező műfajnak van csatornája (persze egyik sem magyar).
2021. máj. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem baj, hogy nem magyar, már írtam pár rádiónak is e-mailt, hogy ilyen jellegű rádiót vagy műsort keresek, ahol az új zenékről lehessen értekezni. Remélem írnak. Youtube-on találtam pár feltöltőt arra feliratkoztam ,de azok régiek már. Luminosity-t találtam még, az nyáron egy rendezvény hasonló, mint a Q-Base, Defqon 1, csak Trance...
2021. máj. 16. 01:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Global dj broadcast radio
2021. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!