Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért gondolják a Metal...

Miért gondolják a Metal Hammernél hogy érdekes a Slipknot vs Mushroomhead téma?

Figyelt kérdés
minden évben feljön 1-2 alkalommal a poszt, és legalább 20 éves téma volt amikor minden normális és nem normális rajongó kiélhette magát a témában. nem értem, hogy gondolhatják hogy bárkit is izgathat még a téma..sima klikkbaitnek meg túl gyenge sztem

2021. máj. 14. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan még nem hallottam erről, bár nem igazán értem hogyan lehetne, illetve miért kéne összehasonlítani a két együttest, amikor kb. csak a maszkjaikban van némi hasonlóság... Az egyik korábban indult, mégsem ért el tized akkora sikert sem, mint a másik, tehát már itt elbukik az összehasonlítás. Ezen kívül a stílusuk is teljesen más, hiába mozognak mindketten a metál vonalon. Úgyhogy gondolom azért, mert az emberek szeretik a "háborút", függetlenül attól, hogy van-e értelme az összehasonlításnak.
2021. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jah..meg tudni kell erről hogy a rajongók részéről élesedett a konfliktus, mert azt gondolták image lopás történt. nem zenéről
2021. máj. 15. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!