Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Iphonera valami zeneletöltő...

Iphonera valami zeneletöltő programot?

Figyelt kérdés
Olyan zenelejátszó programot szeretnék iphonera ami működik is. Nem probléma ha csak net nélkül mert korlátlan internetem van, de amiket találtam az vagy nem működik, vagy pedig nincsenek fent azok a zenék amik alapjáraton youtubeon fentvannak. Eddig a VidPlayt használtam, de valamiért már elsem indulnak rajta a zenék manapság?

2021. máj. 19. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

én a VOX-ot ajánlom. Ez csak lejátszó. a legjobb ha letöltöd gépen a zenéket és bemásolod a VOX-ba.


Az amit te szeretnél sosem lesz tökéletes, mert az ilyen ingyenletöltős appokat folyamatosan tiltják le. Ha találsz egyet ami működik akkor szerencséd van, de pár hét után úgyis törlik, tiltják.

2021. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez aránylag elég sokáig birta 1,5-2 év kb
2021. máj. 19. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:

annyi ilyen kérdés volt

van alapba a telefonon zenelejátszó alkalmazás

rengetegen megválaszoltak hogyan rakod rá

sőt még tutorial vidi is van hozzá ha nem értesz hozzá

2021. máj. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Apple Music vagy Spotify előfizetés sem drága amúgy. Régen én is szenvedtem hogy így töltöm le, meg olyan alkalmazással stb de hidd el megéri azt a havi 1500ft-ot (ha egyetemista vagy akkor még van rá kedvezmény, legalábbis apple musicon biztos) hogy nem kell 10 percet szenvednem azzal hogy borítóképpel normálisan letöltsek egy zenét. 3 hónapig úgyis ingyenes az Apple Music, a Spotify-t nem tudom pontosan meddig de 1 hónapig az is tuti szóval én a helyedben kipróbálnám.
2021. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!