Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért oszlik föl a GFRIEND?

Miért oszlik föl a GFRIEND?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 17:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudjuk konkrétan, mi történt a színfalak mögött. Annyit tudni, hogy lejárt a szerződésük a Source Musickal és nem hosszabbították meg, így feloszlanak.
2021. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%

na igen ezzel nem akartam szét offolni a kérdést egy mekis-nél...

amit tudunk:

- a source music most fog debütáltatni 1 új bandát

- a gfriend amióta csatlakozott a bighithet és tervben volt a csatlakozás erősen megváltozott sokkal többet mutattak meg (persze volt egy interjú a ceo-val hogy a gfriend tényleg az a csapat aki nem fogja ezt csinálni mert nem fáradnak el... ja hát igen 4 évig bírták aztán már cici show volt mint ének-tánc) ugye a bevételek valamivel lejjebb is mentek pedig azt hitték hogy sok kanos srác most aztán megveszi a cicis album képeket... a díjakból is harmat keveset nyertek ezekkel a full erotikus tánccal és ruhákkal (még az apple ízléses volt szexi de a mago egy full sztriptíz tánc volt)

- lássunk be a bighit nagyon kapzsi cég lett! a source music meg benyalt neki

- a lányok mondták hogy juliusban visszatérnek ergo erősen tervben volt az új album vannak bizonyítékok hogy bent voltak gyakorolni tehát ment a dolog a staff is tette a dolgát

- még a folytonos videók megjelenési dátumát is kitették amit másnap levettek!

- a lányok mostanában erősen megváltoztak habár fáradtak lehettek de eddig is így dolgoztak... szóval ez kilőve! volt több interjú is amiben pár dolog elég érdekes volt... ezt neten angol kommentek közt láttam ezért én is utána néztem és tényleg voltak olyan interjúk amikben elmondják hogy az apple-nél 2-3 tag eléggé félt és stresszelt elmondani a szüleinek hogy most a csapatuk erősen meg fog változni valamint az egyik tag a mago alatt többször is megkérte a staffot hogy forduljon el amíg ezeket a jeleneteket veszik (persze elég mély dekoltázsa is volt) meg hogy a bighit ceo bátorította őket hogy próbálják ki ezt a conceptet na most ezek eléggé ordító dolgok és nem láttam hogy a fan bázis valaha is felszólalt volna ez ügyben...

- habár nem volt hatalmas eladásaik azonban még így is jól teljesítettek közép kategóriában valamint fix eladásaik voltak nekik (persze az utóbbi concept nem volt túl kelendő)

- ebben az évben a source music megújította a koreai gfriend nevet valamint az angolt is felvásárolta... szóval why?

- a lányok maguk nem újítottak szerződést elvileg legalábbis ezt írják


következtetés:

nem volt tervben a feloszlás nagyon nem! nem hogy a tagok de még a ceo sem tudta!

én azt gondolom hogy a lányoknak a szerződésben és vagy az új albumban egy számukra sokkal durvább dolgok kellett volna megcsinálni a látottak alapján most is küzdöttek ezekkel a dolgokkal hogy sokkal többet kell megmutatni magukból (azt nem tom hogy minden tag de 3-4 biztos)

a source musicnak kellett a pénz a új csapatra a lányok meg nem akarták bevállalni a bighittel való új szerződést aminek ki tudja milyen feltételei voltak de egyértelműen ők akarták volna folytatni még az idol szakmát

de azért tök jó a cég lényegében kidobta őket mint a kivert kutyákat miután jól kihasználták őket és a source music egy olyan cég volt amit a gfriend emelt fel ráadásul a staff is sokszor tűnt full amatőrnek inkompetensnek míg a lányok sokszor összeestek a színpad közepén meg stb


de mondjunk én azon csodálkozok hogy sok bp fan meg ocsárolja őket miközben az instán feketén fehéren kimutatja hogy a bp fanok 50-60%-a követi a gfriendet!!!!

2021. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
4%

ja elvileg az volt hogy megmagyarázzák hogy mi történt de ehelyett kaptak egy full sablonos nézzünk másfele levelet...

értem én hogy nem teregethetnek ki mert akkor a kpop közösség ellehetetleníti őket de okos szavakkal is el lehet mondani... kisséa lányok átvették a gyáva sántítos cégük jellemét... -_-"

2021. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez egy furcsa fordulat. A pontos okokat énsem tudom. Nem ismerem a hátterét, hogy miért nem újítottak szerződést. Sem a Bighit, sem a Sourse tagja nem vagyok.

Viszont ijesztő, hogy egyre több népszerű együttes is ilyen-olyan okokból feloszlik. Iz*one, Gfriend stb. Ez részben annak is köszönhető, hogy a lányok kidolgozzák a belüket, vért izzadva kiadnak magukból mindent, a siker mégsem jön, mert az emberek 80%ának a Blackpinken és a BTS-en kívül nem kell semmi. A cégek csak ráfizetnek erre, csak veszteségük van rajta, és ezért ész nélkül próbálkoznak új conceptekkel, új zenékkel amiknek a vége egy újabb csőd, mert nincs felépítve, átgondolva a dolog. Látszik, hogy pánikolnak, mert nem igazán értik, hogy miért nem jutnak egyről a kettőre. A két nagy kpop óriás (BP, BTS) meg bármit csinálhat, nem baj, h a számaik már egy fabatkát sem érnek, de az emberek ész nélkül követik. Ezzel a kisebb cégek nem tudnak mit kezdeni és sorra oszlanak fel a bandáik. Úgyhogy ez tökre várható volt. A kétségebeesett conceptváltás is erről árulkodott. De tök mindegy, hogy milyen cég mert ezek szerint a BTS mellett a saját cégük egyéb bandái is csak szenvednek. Ez látható a TXT-n is. Akármit csinálnak, fejre állhatnak akkor sem érdekel szinte senkit mit csinálnak. Két olyan női banda van aki új és mégis szép nézettséget, hallgatottságot el tud érni az Itzy és az Aespa (akire mondjuk kiváncsi vagyok, mert szépen bekezdtek). A többi rövid időn belül hasonló sorsra fog jutni mint a Gfriend.

A Twice egy másik táma, mert nekik teljesen műás a conceptjük, mint a Blacpink és más a közönségük. nekik egy nagyon erős táboruk van Ázsiában.

Viszont akár tetszik, akár nem a Blackpink is ugyanerre a sorsra fog jutni, mivel a YG is kapkod össze-vissza, mint valami kezdő cég.

2021. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%

4.es az izone-ról nem is tudtam! :O

a gfriend azt tudom hogy azért valamivel másabb mert ahogy mondtam ALBUMRA készültek be volt jelentve a juniusi-juliusi visszatérés! a tagok még gyakorolni is voltak pont azokon a napokon...

a legnagyobb baj talán nem is a gfriend hanem hogy a source music csinál egy új lány bandát sajna ezek az ártatlan lányok fogják megszívni a levét! mert hatalmas fan bázist vesztettek! sok gfriend fan támogatta volna ezeket a lányokat sőt meg is tetszett volna nekik de most rajtuk fog csattani az ostor!

nemhogy 0-ból kezdik de még minuszból is mivel a gfriend fanok egy jó évig nem fognak felejteni valamint azok az emberek sem akik e miatt megutálták a source music-ot

2021. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Az IZ*ONE alapjában véve egy projektbanda volt csak (a Produce48-ból állították őket össze, ami a Produce széria és a japán AKB48 megaprojekt közreműködése volt), előre meghatározott, korlátozott időre. Fals infót ne terjesszünk már légyszi.
2021. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
11%
Senki nem terjesztett fals infót. Mert csak annyit mondtam, hogy feloszlottak, ami igaz is, és nem ecseteltem az ő esetükben, hogy miért. Úgyh nem tudom te hol láttál fals infókat? 4-es voltam.
2021. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%

És már megint ott tartunk hogy a Blackpinket és a BTS-t vesszük elő alanynak..ehjj ez már unalmas:/

Mintha mondjuk a BTS nem dolgozta volna ki a “belét” a te szavaiddal élve, meg nem izzadtak volna vért,Jimin például annyit próbált hogy eleredt az orra vére.


Annak idején ők is kidolgozták még a szart is magukból őszintén (holott szint úgy nulláról kezdték,a Bighit akkor egyenlő volt egy rossz kis olcsó albérlettel) szóval nem érdemlik meg hogy így beszéljenek róluk (még akkor sem,ha a mostani számaiknak való igaz hogy nincs sok mondanivalójuk). Mondjuk a Bp-nek könnyebb volt,de őket is annyi hate éri mostanság hogy csodálom hogy még tartják magukat valahogy.


Senki, ismétlem EGYIK BANDA/IDOL sem tehet arról,hogy a civil emberek vagy a média hogyan viszonyul hozzájuk. Már akkor inkább a céget szidjuk,de ne az idolokon vezessük le a nem tetszésünket.

2021. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
40%

8-as en pl külön ki emeltem hogy oke hogy keményen dolgoztak de az idolok nagy része mind keményen dolgozott…

És azert nem kell igy csinálni mintha a bighit kis cég lett volna! Nagyon ne oke!!!

A source music tényleg egy kezdő cég volt nulla tőkével!

A bighit ceoja már a kezdetek óta fő vezető volt az akkori 3 nagy cégnek az egyikénél (valamelyik de nem az amiben a bp is van jelenleg!) együtt alapították a céget ergo a bighit ceo-jának volt mar nagyon nagy tapasztalata és vezetési képessége valamint erős tőkéje is míg a source music tényleg amatőr volt mind vezetésben mind cégben! Nem beszélve hogy tényleg nulla tőkével csinálták… félre értés ne essék erre számítani lehetett amikor a bighit megvette és elkezdték a szexi konceptet hogy már csak pár évük van vissza viszont egy nagyon nagy rejtély amire qurvára nem akarnak választ adni pedig írták hogy lesz válasz!!!


Én nekem van egy teóriám hogy most megint mennek a tárgyalások és 1-2 honap szünet után megint bele vágnak…

A bp-ét meg csak azért hoztam fel mert sok fannika van a bp táborban is még is sokan ennek örülnek holott sosem volt konkurencia a gfriend… nem is lett volna…!

2021. máj. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
#8 sokan meg az unják már, h mindig mindenki bevédi a BTS-t amikor senki nem bántotta őket. Menjetek el pszichiáterhez kezeltetni magatokat, mert minden szart magatokra vesztek. Azért mert valaki azt mondja, h nem csak a BTS dolgozott keményen, ez nem azt jelenti, hogy a BTS nem dolgozott keményen. Szövegértésből te sem voltál soha 5ös látom XD
2021. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!