Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Láttátok a virtuális Nightwish...

Láttátok a virtuális Nightwish koncertet? Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Nekem a setlist unalmas :(

Floor fantasztikusan hozta a Planet hellt, de azért nagyon hiányzik Marko színpadi jelenléte és hangja. Én utáltam Anette-t és nekem se a kedvenceim az utóbbi albumaik (Tarja era forever!), de azért hűséges Nightwish rajongónak tartom magam, kedvenc bandám 15 éve, viszont most úgy érzem, ha marad ez a felállás, akkor az őszi lesz az utolsó koncert, amire elmegyek. (A virtuális show-t is csak YouTube-on láttam, gondolkoztam, hogy veszek rá jegyet, de nem bántam meg, hogy végül nem dobtam ki rá pénzt.)



2021. máj. 30. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapjában véve nagyon jó volt őket énekelni látni, Marco viszont borzasztóan hiányzott, most fogtam fel csak igazán, hogy nincs a bandában, és ez elszomorított. Az ő ábrázata nagymértékben meghatározta a zenekart. Nélküle és persze a dobos Jukka nélkül már nem az igazi az egész.

Floor hangja és előadása tényleg csodálatos volt, a Planet Hellen rendesen meglepődtem, az operás részeket pedig nagyon jól nyomta, imádtam. Nekem ő a kedvencem a 3 énekesnő közül, persze Tarja is kiváló, Anette viszont a Nightwish dalait egyáltalán nem tudta énekelni, főleg élőben nem.

Való igaz, hogy mióta Floor van a bandában, Tuomas valamiért nem ír már akkora "durranás" számokat, mint a Tarja időszakban, pedig Floor hangjából simán ki lehetne hozni sokkal többet. Ez a human nature album sztem egyáltalán nem a Nightwish stílusát tükrözi.


A setlist ről még annyit, hogy tényleg a szokásos dalokat adták, nem sok újdonság volt. Örülnék pár különlegességnek is, pl énekelhetné Floor a Dark Passion Play ből és a régebbi Tarjás albumokbol többet megszokott klasszikusokon kívül is. Illetve az új számok közül nagyon hiányoltam a Music-ot, az a kedvencem.

2021. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó igen a Music nem tudom miért maradt le. És imádom a GLS-t, de sajnos a Fantasmic és a Beauty of the beast indokolatlanul alulértékeltek mellette, legalább különleges alkalmakkor elővehetnék ezeket is. Mit meg nem adnék egy teljes Fantasmicért. És lehetne a Riddle vagy Siren, Dead gardens, Sagan, Whoever brings the night, Escapist... Annyi minden ott van még a tarsolyban. Erre kapunk megint egy Nemot meg Elant 🤦🏻‍♀️ Akkor már inkább Wishmaster lett volna.
2021. máj. 31. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amiket említettél én is szívesen hallanám.
2021. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, nekem is csalódás volt a koncert... :( Valóban elég unalmas volt a setlist, illetve nekem a Human. :II: Nature. album sem jött be igazán. Élőben pedig még kevésbé tetszettek azok a dalok... A Planet Hell című számnak viszont nagyon örültem! ❤️ Én is szívesen láttam volna több régebbi, ritkábban játszott dalt. A Nemo, Élan, stb. nem rossz dalok, nagyon szeretem őket, de már kezdem unni, hogy mindig ugyanazt a pár korábbi számot játsszák...


Floor valóban nagyon kitett magáért, csodálatos hangja van, roppant tehetséges! Valóban sokkal "nagyobb durranás" dalokat is lehetne írni a hangjára.

2021. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Az az igazság, hogy nekem nagyon tetszett, azóta is gyakran hallgatom. Valószínűleg azért vagyok így, mert a Nightwish életművéhez képest viszonylag új hallgató vagyok. Kb. 3-4 éve fedeztem fel őket, ez a koncert pedig pont az ismerkedés időszakában debütált, vagyis nagyon nagyon sokat segített abban, hogy megkedveljem a zenekart.
dec. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!