Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mennyire gáz, ha...

Szerintetek mennyire gáz, ha tizenhat éves lány létemre Szécsi Pált hallgatok?

Figyelt kérdés

Nem tudom, de valamiért úgy érzem, hogy ezek a régi előadók sokkal jobbak a mai rappereknél.

Szerintetek gáz, hogy ilyen fiatal létemre ilyen ódivatú zenét szeretek hallgatni?



2021. jún. 5. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkit nem érdekel, hogy milyen zenét hallgatsz, nem kell emiatt rettegned!
2021. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Mért, ha azt mondjuk, hogy gáz, akkor már nem fogsz azt hallgatni? Azt hallgatsz, amit akarsz, és ebbe senkinek nincs beleszólása. Az ízlés egyéni dolog. Szécsi Pál szép hangú és tele van érzelmekkel. Ilyen alapon Mozartot se lehetne hallgatni, mert az még ódivatúbb.
2021. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 B2man ***** válasza:
86%
Igazi romantikus alkat lehetsz.
2021. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Melyik a kedvenc számod tőle?
2021. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak egy tánc volt, meg a Kósza szél
2021. jún. 5. 16:27
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem tartom nagyra Szécsi Pált, de mérföldekkel jobb, mint a mai divatzenék. Nem gáz.
2021. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen normális. Persze ízlés, és műfajkedvelés dolga. Azért nekem is van amit közösségekben nem igen játszok le, de inkább azért mert tudom hogy nem az ő ízlésük. De ha magamnak hallgatok valamit akkor tökmindegy csak nekem tetszen :D
2021. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Manapság ilyen fiatalon elég fura, de valamilyen szinten azért megértem, mert bár ízlés dolga, de szerintem régen sokkal több minőségi zene volt, mint manapság! Nem kérdés, hogy romantikus személyiség vagy, mint egy "álmodozó hercegnő", de azért 2021-ben 16 évesen Szécsi Pál számait hallgatni eléggé meglepő, viszont legalább van, aki egy újabb generációval tovább élteti a régi örökzöld slágereket! Ha valaki emiatt leszól, vonj vállat és légy határozott - "ilyen vagyok, ezt szeretem, és kész, nem kértem véleményt, el lehet ballagni" vagy hasonló, nem durván, de magabiztosan!
2021. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. A maga mára már elavultnak számító stílusában kifejezetten színvonalas zenét csinált.
2021. jún. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök jó, mert ezek a dalok nagyon szépek. Nekem a Két összeillő ember a kedvencem.
2021. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!