Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt korombeliek akik...

Vannak itt korombeliek akik szeretik a holland elektronikus zenét és még alkotnak is ? (Hardcore, Gabber,Frenchcore,Terror,Hardstyle)

Figyelt kérdés

18 at töltöm idén . Van egy 2 és fél éves project em de még nem nagyon jutottam semerre . Mostába lettek meg pluginok amik kellettek pl.Nexus

Most nyáron fogom nyomtani neki ezerrel szerintem .



2021. jún. 10. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem és alkotok is néha. De nem korodbeli vagyok, ezeken a stílusokon nőttem fel.
2021. jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok, nem korodbéli, de én csak tavaly-tavaly előtt óta ismertem meg jobban ezeket, azóta nagyon élem :D Előtte inkább csak mezei hardstyle, de mostanában a Sefa,Dr Peacock,Billx féle frenchcoret nagyon komálom, speedcoreból 1-2 tetszik, gabber meg hmm ha ezekre gondolsz akkor azt is (pl Bodylotion - Always Hardcore, Marshall Masters - I Like It Loud ?)

Azok a monoton cuccok (uptempo?) meg ezek mondjuk annyira nem jönnek be :D


Van amúgy itthon valami ilyen rendezvény? Még ha underground az is jó, nincs kedvem Hollandiáig menni csak ezért... :/

2021. jún. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 es

Kövesd be Facebook on a Hungarian Hardstyle t, CSCS Crew oldalakat meg a Members Of Rakehell csoportot

2021. jún. 18. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Speedcore-ból rengereg kedvencem van. De örök favorit a Gangstar Toons Industry!
2021. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
speedcoreból elég tudatlan vagyok, hallgattam párat de annyira nem jött be, de ez viszont nagyon bejön: https://www.youtube.com/watch?v=c_VEQwWEicg . Ez az általános speedcore amúgy, vagy valami különlegesebb darab?
2021. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hajrá,támogatlak!
2021. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5ös: általánosnak tűnik bár jó nagy a nézettsége.
2021. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!