Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Új gitárt kezdőnek, de milyet?

Új gitárt kezdőnek, de milyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék gitározni megtanulni, lehetőleg sima akkusztikus gitáron, de ehhez kéne egy ilyen eszköz. Namármost, fogalmam sincs hol lehet ilyet venni, esetleg valaki tud ajánlani 1 boltot, és/vagy gitár fajtát/modelt amivel érdemes elkezdeni tanulni, ami lehetőleg olcsóbb is (max 20-25e forint)
2010. aug. 25. 14:27
 1/6 anonim válasza:
Auchan :)
2010. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tesco.... de komolyan. Azt nyúzhatod naphosszat, és nem lesz nagy veszteség, ha elkopnak a bundjai. Aztán idővel vehetsz jobbat.
2010. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért annál tartósabbra gondoltam... Nem láncfűrésszel fogok pengetni =b
2010. aug. 25. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó, tényleg ne vegyél a Tescoban. Én úgy csináltam, hogy szereztem 3 használt, de jó minőségű gitárt, és mindig azt pengettem, amelyik a kezembe került. Ezért aránylag egyformán voltak koptatva. Az viszont igaz, hogy ha sokat játszol rajta, lekopnak a bundok, de azt meg ki lehet cseréltetni szakemberrel.
2010. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20-25ből már lehet egy értelmes tanulógitárt kapni.

Ha fémhúrosat szeretnél, akkor egy használt Fender is kijön belőle, ha nylonhúrosat, akkor egy Yamaha.. azokon azért már lehet kezdeni valamit:)

2010. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

epiphone

[link]

2010. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!