Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi legyen a megoldás a zenehal...

Mi legyen a megoldás a zenehallgatásra?

Figyelt kérdés

Tehát nem először van, hogy épp indítanám a zenét telefonon, nyomok jobbra meg balra és elindul egy HANGOS videóreklám betöltve az egész képernyőt, meg persze helyben leállítva a szájbatekert zenét.

GYÁRI zenealkalmazásról van szó.

Igen ez a legnagyobb bajom most, hogy offline sem maradhat az ember reklámmentes, és már teherbe ejti az agyamat.



2021. jún. 16. 00:53
 1/6 Kings56 ***** válasza:
100%
Gyari alkalmazas gondolom appel musicrol van szo(ha tevedek bocs) ,de ha ennyire zavar akkor miert nem fizetsz elo ra vagy ha nem akarsz akkor meg miert nem jack sparrowoskodol
2021. jún. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz fizetni, ajánlom a BlackPlayer alkalmazást, azt elég jól lehet kezelni előfizetés nélkül is és nem dob be mindenféle hangos reklámot.
2021. jún. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki a Wifit/mobilnetet.
2021. jún. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem youtube-on volt ilyen, aztán előfizettem, havi 26 lej, mi az, még egy meki menü is több
2021. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell egy lemezjátszó vagy CD lejátszó, vagy magnó. Még talán jobban is szól.:)
2021. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Én a "zenelejátszó" (igen, kis betűvel kell írni) alkalmazást használom, amit az accountlab fejlesztett, Play áruházból le lehet tölteni. Van benne reklám, VISZONT nagyon minimális, csak amikor meg van nyitva az alkalmazás, és csak a zenelista alján, és nekem akkor sem mindig jön elő. Zenehallgatás előtt, közben és utána soha nem jön elő.
2021. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!