Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a "Metallica...

Mi a véleményetek a "Metallica"című zenekarról?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni kinek mi a véleménye erről a zenekarról,és konkrétumokkal alátámasztaná,hogy szereti,nem szereti,és miért...ha nem ismeri akkor meg régen rossz az egész,mert egyébként az én kedvencemXD
2010. aug. 26. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az én zenei világom, de azt biztosan tudom, hogy a saját műfajában a legeslegjobb zenekar. De van néhány dal tőlük, amik nekem is nagyon tetszenek pl Nothing else matters, The One.
2010. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Metall Ica????? ugy hívják a szomszéd nénit
2010. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az legelső együttesek között volt, akikbe beleszerettem. Talán ha a 'Lica nem lenne, nem lennél metál őrült én sem.

Sok régi rajongó ugye kiszeretett belőlük, a Load albumok után, mondjuk az is igaz, hogy a legnagyobb (szerintem) Metallica sláger a "régi" korszakban íródott ( Master of Puppets ). De nekem például a Death Magnetic az egyik kedvenc albumo, és rajta van két kedvenc számom : Unforgiven III, All Nightmare Long.

Azt meg magasról letojom, ha valaki azt mondja, hogy a Metallica pop zene, mert nem eljátszhatatlan témákból áll, Hetfieald hangja meg nem egyedülálló a világon. Szerintem ezt az összes Metallica rajongó leszarja.

Nagy kedvenceim: The Four Horsemen( a gitárszólót mindig vissza kell tekernem újra és újra és újra), Nothing Else Matter, Sanitarium, Until It Sleeps, Seek and Destroy, Mama Said, Devil Dance's.

Elhiszed, hogy én is szeretem ? :D

2010. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Hetfield
2010. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Cliff Burton volt az ész és a szív a bandában. Amióta meghalt, azóta esik szét az egész. Nonszensz, hogy tíz évet kellett öregednem, hogy hallgathatóvál válljon számomra a Load album. A fekete albumon hallottam a világ legtöbb töltelékszámát. Reload óta semmi újat nem hallgattam tőlük. A Death Magneticet 20 mp-ig bírtam. Legjobb albumuk a Master! A legagresszívabb a Justice, a legnyersebb a Killem. Szal a 'tallica 88-ig tudta, hogy miben van dög.
2010. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!