Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan együttes/énekes,...

Van olyan együttes/énekes, akit régen szerettél, de mára viszont csalódtál benne?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Alissa White-Gluz. Csak szimplán azért, mert erősen PETA támogató, és hányinger, amiket posztol. Nagyon lekezelő és bunkó, több cikket olvastam arról, hogy szinte lehetetlen vele együtt dolgozni.

Tehát így zeneileg semmi baj nincs vele, de egyszerűen amikor hallgatom, másra sem tudok gondolni, csak ezekre az "aki húst eszik dögöljön meg" szövegeire. :D

2021. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
BTS
2021. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Tankcsapda, mert a nagyobb bevétel kedvéért popzenére váltottak.
2021. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En tini koromban no thanx fan voltam, szeritnem ezen nincs mit tovább magyaráznom,ugyanez a helyzet sp-vel is, bár úgy tudom ő már nincs a zeneiparban.
2021. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4

Szerintem csak kinőtted,ne éld meg csalódásként. :)


Nekem egy dolog esett rosszul..amikor a Lostprophets együttes egyik tagjáról kiderült,hogy pedofil,szexuális ragadozó és ezért lecsukták. Én még jó pasinak is tartottam amellett,hogy szerettem a zenéjüket. Ian Watkins-ról van szó.

2021. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Bródy János...példaképem volt tini koromban... Zeneileg talán még mindig respektálom.. Annó ha látom, biztosan odapofátlankodom autogramért... ma inkább elfordítanám a fejem...Koncz Zsuzsa dettó...
2021. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!