Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, aki szerint a Metallica a legjobb banda a világon?

Figyelt kérdés
Aki nem csak a Nothing Else Matters-t, a One-t, a Sad But True-t, a Whiskey in The Jar-t, és a hasonlóan divatossá vált számaikat ismeri...
2010. aug. 26. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztosan van

[link]

2010. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a számok el vannak divatosodva ??

Hát én nem hallottam sehol azt hogy: figyi, át tudnád küldeni a Metallicától a Sad But Rue-t ?.

Amúgy nem rossz banda, benne van nálam a top háromban.

2010. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a Metallicát, jó számaik vannak, én szinte kivétel nélkül mindegyiket szeretem, de három kedvenc a My Apocalypse, az Enter Sandman és az All Nightmare Long =)
2010. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
A LEGJOBB BANDA A FOSTARTÁLY!!!
2015. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó zenekar, de messze nem mondanám a világ legjobb bandájának. A régi albumaik ma is meg állják a helyüket, a Load-Reload-St Anger trilógia f.s úgy ahogy van, az utolsó kettő albumukat meg már nem hallgattam meg, mert az a három szörnyűség után nem tudok úgy rájuk nézni, mint korábban. Ismerem azokat a számokat is, amelyeket te említettél, jó kis dalok. Szeretem a 'talicska régi albumait. De szerintem ez a "világ legjobb bandája" kifejezés eleve hülyeség, mert nincs olyan. Mindenki mást szeret.
2019. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!