Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez milyen gitár?

Ez milyen gitár?

Figyelt kérdés

Most jött ki az albuma, szóval biztos sok kérdés jön róla mostanában, mert amúgy is szokták spammelni...


Engem csak az érdekelne, hogy milyen kategóriájú gitár hallható 40:58-tól, kb. a következő 1 percben!


[link]


Előre is köszi!



2021. jún. 30. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem valami Les Paul-féleség, a másik sound meg valami modern strat. De érdemes megnézni valami koncertfelvételt, vagy keresni fotót, ahol látszanak a hangszerek. Elég nagy eséllyel adom, hogy valami komolyabb digitális kütyün át szólnak a gitárok, így nagyjából bármi is lehet bármelyik hangszer.
2021. júl. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az 100%,hogy van Les Paul-ja, többször is rajta volt már képen meg videón, de 2 vagy 3 gitárja is volt, meg egyet el is adott.
2021. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!