Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Blackpink-kel most mi a szitu?

Blackpink-kel most mi a szitu?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el nem olyan rég hallgatni őket,de mintha régen tobb zenejuk lett volna egyutt most kicsit mintha szet valtak volna.Vagy semmi nem tortent csak en ertem felre?

2021. júl. 4. 23:04
 1/5 A kérdező kommentje:
A kerdestol fuggetlenul is irhattok nyugodtan amit szeretnetek^^
2021. júl. 4. 23:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Solo munka, minden tagnak meglesz idővel a solo albuma, most Rosénak volt és őt promozták.

Ritkán szoktak comebackjeik lenni, legtöbbször a csajok külön dolgoznak.

2021. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oo ertem koszi♡
2021. júl. 4. 23:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a Blackpink most érkezett el abba a fázisba, hogy solo számokat/albumokat is kiadjanak, ezért tűnik úgy, hogy szétváltak volna. De ne aggódj lesz még OT4 cb is. Jórészt minden bandánál eljön az az időszak mikor soloban is kipróbálják őket/magukat. Nyilván ez egy 10+ tagú bandánál máshogy megy, egy-egy tag ott is ad ki szóló számokat, de nyilván nem fog mind. De pl ott a Mamamoo. Ott is mind a négy tagnak van saját száma/albuma.

Szóval ez egy bevett szokás, ha úgy tetszik :)

2021. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszii<3
2021. júl. 5. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!