Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most a BTS-nek vagy más...

Most a BTS-nek vagy más koreai fiú bandának, katonaságba kell menniük vagy ök fel vannak mentve?

Figyelt kérdés
Mert ugye most jelenleg Jin mindjárt 29 éves lesz. És én úgy tudom hogy 20-30 között mennek el, de javítsatok ki ha ez nem így van! Na meg az elég szomcsi lenne hogy ha feloszlana a csapat :(

2021. júl. 5. 08:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek kötelező ott a katonaság. A Shinee Taeminje is nemrég vonult be, miközben azt hiszem a többieknek már le is járt a szolgálati idejük. Nem oszlik fel a csapat szerintem. Ha egyszerre vonulnának be (amit nem hiszek) akkor csak szüneteltetnék a tevékenységüket. De valószínűbb, hogy amíg 1-2, esetleg több tag katonáskodik, addig a többiek nélkülük folytatják vagy a szoló karierre koncentrálnak.. előbb utóbb meg csak lejár a szolgálat mindegyiknek.
2021. júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
91%

Annyi keverés volt ekörül a jog körül, hogy már nem vagyok benne biztos, de én úgy tudom, hogy 18-28 között kell elkezdeni a kötelező katonaságot. A Koreai Parlament pedig azt hiszem tavaly adott ki egy törvényjavaslatot (nemcsak a BTS-nek, de olyan magas kritériumok vannak benne, hogy igazából csak rájuk illik..), és ők 30 éves korukig tudják kitolni a katonaság kezdetét. Ebből pedig az következik, hogy jövőre Jin-nek már mennie kell.

Elég sok pletyka kering, hogy lehet, hogy nekik be sem kell vonulni, viszont ennek elég vegyes a fogadtatása.


Ettől még nem fog feloszlani a csapat (ha csak ők maguk nem döntenek úgy).. Nézd meg az EXO-t, SHINee-t. Az EXO esetében már 2 tag (Xiu és D.O.) végzett is, 4-en még bent vannak, és a két maknae pedig valószínűleg jövőre vonul be. SHINee-ből pedig Tae-n kívül mind végeztek a fiúk, ő pedig nemrég vonult be. A kint lévők subunit-ban vagy szólóban promóztak. Bár szerencsére mindkét csapatnak belefért még egy cb idén.


Marketing és a jövő szempontjából a BTS is azzal járna a legjobban, ha külön-külön vonulnának be, nem pedig egyszerre, de meglátjuk hogyan sakkoznak ezzel. Viszont, ha Jin tényleg bevonul jövőre, szerintem arról időben "szólnak". (bár decemberi, és addig még bőven van idő)

2021. júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
13%

2-es nem csak rajuk illik a kritérium hanem szinte mindenkire… amugy ha azt nézzünk akkor 5 olimpiai arany érem többet ér (nem pénzileg)

Nagyon sok fiatalnak kellett le mondania az olimpiát is emiatt akik már 20-22 évesen arany érmeket hoztak haza

A kritérium most már 30 év függetlenül hogy valaki mit csinál…

2021. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
2021. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy be kell vonulniuk, függetlenül attól, hogy ők a BTS. Szerintem ezen nem fognak változtatni. Egy olyan környezetben (Kína, Észak-Korea) valószínűleg fontosabbnak tartják, hogy minden férfi kapjon valami katonai kiképzést, minthogy a BTS most fog-e addig teljes mértékben addig működni, vagy hiatusban lesznek. Szerintem a biztonságuk az első :)
2021. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
42%

5-os biztonság? 😂😅 igen amugy egyetértek

A marshal abszolut nem fogja engedni sem kivételezni senkivel sem! Mindegy mennyi pénzt termel a Samsung meg ezek 1000x nagyobb pénzt termelnek de neveik is kötelező! Del Korea habár sokan nem tudjak de elsődlegesen katona állam! Csak úgy mint Izrael…

Ha ebben bárkivel is kivételeznek akkor mindenkivel fognak!!! A rendszer felborulna!!!

Közvetlen közelben van észak Korea aki hamis rakétákkal ijesztgetett csak hogy szót kapjon és emiatt is épített fel nukleáris rakétákat! Nagyon nem stabil nem beszámítható a rendszer gazdaságilag barmikor összeomolhat és akkor hadat uzenhetnek! Ja +++ Szöul eléggé határos északiak nagyon közel van!!!

A del koreai katonaság nem fog játszani semmit sem… 2 evet bármelyik cég kibír

2021. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
76%
28-ig kell bevonulni, de Jinnek (mivel a BTS nagy bevétel forrása Koreának) elhalasztották 30 éves koráig...Nem tudom, hogy lesz e miattunk még több törvénymódosítás...
2021. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
65%
7 nem csak a bts-nek hanem mindenkinek függetlenül hogy mit csinál…
2021. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
42%

#7 vagyok

[link]



[link]



[link]



[link]


Ha beírjátok hogy BTS törvénymódosítás rengeteg hasonló cikk tűnik fel....

2021. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
32%
Azért vicc, hogy a BTS miatt már törvényt módosítanak. Én elhiszem, hogy nagy bevétel, de azért vannak sokkal nagyobb bevételű cégek is Koreában, és miattuk nem tudok törvénymódosításokról.
2021. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!