Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zenei stílus a kedvence...

Melyik zenei stílus a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Én az elektronikus zenét imádom főleg ahol "zúzás" van pl:hardtechno, hardcore, hardstyle. Várom a hozzászólásokat :) Amelyik zenét nem kedvelitek az is jöhet.
2010. aug. 26. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindenfélét meghallgatok...de inkább rock:D
2010. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
vagy punk
2010. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Rock, metál, klasszikus.

Ami a legtávolabb áll tőlem, az az, amit te hallgatsz.

2010. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyunk egyformák :)
2010. aug. 26. 21:59
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

A leg távolabb állnak tőlem azok amiket te hallgatsz. Bár ahogy elnéztem amint haverom egy ilyen zenén dolgozgat, eléggé elcsodálkoztam, mert nagyon kifinomultnak néztem. Hónapoat tölt egy számmal, bár szerintem más elektronikus műfajban, nem ilyen kemény, de nem is diszkós.


Én progresszív metál féléket szoktam, de a deathcore/metalcore/emocore/screamo tipusú számok közül is bármikor meghallgatok egy jobbat. A death metállal is ki vagyok békülve :D

2010. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
DnB es Garage Punk, legjobbak, de szinte barmilyen zeneben lehet talalni szepet es jot.
2010. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Blues Rock, metal. Punk annyira nem, de elmegy. Amit te szeretsz az nekem plöm plöm zene amikor órákon keresztül csak ugyanazt hallom. A legtávolabb áll tőlem.
2010. aug. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Minden ami techno. Legyen az Acid, Minimal vagy Bangin' en meghallgatom. Hamarosan en is gyartani kezdem majd oket... Most meg csak ismerkedem MixMeister-rel de ha minden jol megy akkor megszerzem az Ableton Suite-t es azt kezdem buvolni :)
2010. aug. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
DnB, heavymetál, metál, death metál, hardrock, rock stb :)
2010. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

roXandroll

Xecskemét

miXát

Xandokán

TanXcsapda

hanXál

:D:D

2010. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!