Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Összefutottam faterral egy...

Összefutottam faterral egy discoba! Hát majdnem meghaltam!?

Figyelt kérdés

Tudtam, hogy régebben nagyon vadul de erre azért nem gondoltam. Éppen mennénk be haverjaimmal, erre megpillantom az öreget a bárpultnál valamelyik ismerősével! Hát kellett egy kis idő amíg magamhoz tértem, de szerencsére engem nem vett észre!

Olyan helyen voltunk ahol több disco is van szóval nem volt akkora probléma, mert átmentem máshova, de egész éjszaka nem ment ki a fejemből. Fater 43, én 22 vagyok. Voltak lenn 40-es faszik meg 30 körüli nők, de gondolom azoknak nincs családjuk..

Ja és persze másnap megkérdezte, hogy "na milyen volt a buli"? Életem bulija volt fater de komolyan...remélem jövő héten is találkozunk... :DD

Rajtam kívül járt még így valaki? Ez szerintetek normális?


2010. aug. 26. 22:11
 1/4 anonim válasza:
Hát ez vicces :D:D Biztos neki is kell egy kis kikapcsolódás XD
2010. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Túl korán születtél meg, így nem tudta kiszórakozni magát :D

Most pótolja...

2010. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2010. aug. 27. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:

xD : D

nem normális de ez van.

én nem jártam így. : D És nem is ismerek olyat de tuti nem vagy egyedül!

nyomassátok együtt.xd

2010. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!