Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik pengeto a leg idealisab...

Melyik pengeto a leg idealisabb a gyors szolopengeteshez?

Figyelt kérdés

Van egy dal (Bucovina, youtubeon lehet keresni, nekem most nincs kedvem oszinten megmondom) amit szeretnek megtnaulni, mar jo idelye gyakorlom de nem megy olyan gyorsan ahogy kene! Ket fajta pengetom van, egy nagyon vekony es egy nagyon vastag dunlop ultes (1.14), egyikkel se tokeletes.

Nektek milyen a kedvenc pengetotok?


2010. aug. 26. 22:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg egy dolgot kifelejtettem! Szamit a hur vastagsaga is? CORT X2-esem van, alap hurokkal, szoval nem tudom hogy ezek milynenek szmaitanak, vekonynak vagy vastagnak.
2010. aug. 26. 22:30
 2/2 anonim ***** válasza:
A sikáláshoz(tábortűz feeling) szoktak puha, vékony pengetőket használni. Gyors szólózásnál olyat kell használni, ami nem hajlik, milyen lenne már, ha össze vissza hajlongana egy precíz szólónál? Én 1,5 milimétereset javasolok, én olyat szoktam szólózáshoz használni. Viszont a lényeg csak az, hogy olyat válassz, amit ujjal nem tudsz meghajlítani.
2010. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!