Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek róla? Többi...

Mi a véleményetek róla? Többi lent!

Figyelt kérdés

Itt az előadó YT csatornája: https://www.youtube.com/channel/UCB5zmqqalywCoBHKKsDRArw


Kis kitérő mielőtt kérdeznék: Barátaim már nagyon mondták hogy halgassam meg az fenti linken található fiatalembert. Hozzá teszem barátaim, eléggé jól ismeri az előadót, úgy értem hogy jól hogy személyesen is. Instájára is ránéztem eléggé nagy dobra veri hogy zenél szerintem.

A kommenteit olvasgattam, egy kritikát sem látok a zenéjével kapcsolatosan, szóval azt tudom hinni hogy ő a kritikákat törli, vagy csak nagyon sok barátja van akitől elvárja hogy kommenteljen jót.

Véleményem szerint eléggé száraz és sablonos szövegei vannak. Amit rappel azt is alig lehet érteni, meg csak a trágárkodás van benne, szöveg eggyáltalán nem füg össze így nincsen mondanivalója se ha van is sokadik hallgatásra esik le, amúgy a vágás jó de maga a zenéjéin nagyon sok mindent kéne fejleszteni, btw barátaim szerint eléggé tombol benne az arogancia amit el tudok hinni. Barátaim már megfogalmaztak róla kritikát amit eléggé gyerekesnek, szánalmasnak meg mindennek tartotta. Az ilyen ember nem való előadónak, ha nem tud semmi féle kritikát elfogadni, meg főleg hogy elhiszi magáról nagy ember. Szerintem ilyen befutó rappernek nem boldogság térképre van szükség hanem erős kritikára, ami majd felépíti az önkritikát de ahogy látom ez bukásnak van itélve ha így folytatja, mert csak így tucat közé tartozik. Most lehet mondani hogy miért nem írom le neki, azért mert úgy se értené meg barátaimból kiindulva, nem szeretnék vitázni meg mocskolódást hallgatni.

Ja meg azért kérdezlek titeket mert kiváncsi vagyok mindig más ember véleményét hallgatni.


Ha ez valakinek tetszik nyugottan halgassa, mert az ő izlése és nem szólok bele csak véleményt kérek róla hogy mit ti láttok benne.

Előre is köszi a véleményeteket!



Ui: Trollokat megkérem hogy ne itt éljék ki vágyukat, aki meg értelmetlen dolgokat ír vagy mocskolódik az reportolva lesz, véleményt kérek és semmi többet. Köszi! :)



2021. júl. 19. 11:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!