Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valakinek nincs kedve ehhez a...

Valakinek nincs kedve ehhez a szöveghez zenét írni?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok, ez egy vers, amit én írtam. Ha esetleg valakinek tetszik és érez magában ilyen ambíciókat, akkor segíthetne nekem ebben.

Nagyon szeretném néhány szövegemet dallá formálni, de nem nagyon megy magamtól.

Tudom hogy nem a legjobb vers (se formailag, sem kidolgozásában) de hátha valakinek mégis tetszik (mint ahogy nekem is - bár én írtam szóval ez nem igazán számít :D )



2021. júl. 19. 13:41
 1/3 Mojjo ***** válasza:
100%

Egy tipp: ha ezt egy zene dalszövegének szánod, csinálj neki refrént. Mondjuk egy ilyen felépítést:

Verze1 - refrén - verze2 - refrén - verze3 - refrén - refrén

2021. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként ez a vers nem rossz! Én is fent vagyok a poeton mintegy 160 verssel, és dalszövegeket is írok. Az előzőnek igaza van. Egy jü refrén sokat segít.
2021. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem lett rossz, akár még dalhoz is illene, azonban egy jó refrénre mindenképpen szükség lenne.
2021. szept. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!