Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A könnyűzene történetében...

A könnyűzene történetében miért ritka az, hogy két testvér énekel duettet?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert eleve ritka, hogy mindkét testvér énekes legyen.
2021. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért akad néhány:

https://www.youtube.com/watch?v=ykDsmAqExH8

https://www.youtube.com/watch?v=DBCt0stK2KA

Aztán ott voltak a Gibb fivérek a Bee Gees-ből, vagy Gallagherék az Oasisból, stb.

2021. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert eleve nem is biztos, hogy mindegyik énekes, testvér ellenére a hangjuk is nagyon eltérő lehet (például Zámbó Jimmy és Árpy), illetve az is megeshet, hogy az egyik énekes, a másikat meg abszolút nem érdekli az éneklés (például Vastag Balázs vagy Király Benjámin)

De amúgy tényleg voltak azért néhányan eddig a zenetörténelemben, például még: Kefír és Kecskés Tímea (Éjfél után), Vastag Csaba és Tamás (Őrizd az álmod), Nyári Alíz és Edit, Ace of Base, Gibson Brothers, a Knight-fivérek és a Wahlberg-fivérek együtt (New Kids on the Block), Nick és Drew Lachey (98 Degrees).

2021. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért is, mert a popzene nem bír elszakadni attól, hogy egy dalnak, főleg egy duettnek szerelmes dalnak kell lennie, az meg gáz. Van, ami más témát dolgoz fel, pl. Michael & Janet Jackson: Scream, de még ők se nagyon bírtak elszakadni ettől a toposztól (Michael egyik klipjében a másik nővére, LaToya a barátnőjét alakítja; Janet első dala egy szerelmes duett egy másik bátyjával, Randyvel).
2021. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, megnéztem, melyik dal ez az Éjfél után, én ezt szerettem, de nem tudtam, hogy testvérek... kössz :D
2021. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok. Nincs mit, igazából V-Tech szám közreműködéssel, a V-Tech ftontembere, Kefír alias Kecskés Tibor duettje a nővérével. :)
2021. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!