Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miley Cyrus szerinted, milyen...

Miley Cyrus szerinted, milyen előadónak számít, jó énekes, aki bármit elénekel, ami orra alá dugnak vagy van saját stílusa?

Figyelt kérdés
Rengeteg feldolgozást, ill. mások dalait énekli. Tehát, attól, hogy nincs saját zenei stílusa, még jó énekes? Énekes vagy előadóművész?

2021. júl. 24. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nem tetszik
2021. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Attól mert feldolgozza más dalait miért ne lenne saját zenei stílusa? Diamanda Galás is szinte csak más dalait énekelte, de kötve hiszem, hogy van bárki, aki azt mondja rá, hogy nem egyedi :D

Amúgy Miley nagyon jó énekes és előadóművész, de bőven van hova fejlődni.

2021. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Lehet van saját stílusa, de azt nem látjuk belőle. Kiégett tiniként (kicsinálták), majd azzal próbált lázadni, hogy engedte hogy tucatszrt csináljanak belőle és játssza a teszkós lady gagát.
2021. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
De látjuk belőle, vagyis láthatjuk, ha utána keresünk pár performanszának, és nem csak kirakati dalait hallgatjuk elszórtan, majd okádjuk a hülyeséget úgy, mintha ismernénk a munkásságát és értenénk a témához.
2021. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik hogy nő létére ilyen karcos a hangja, egyedivé teszi. Szerintem sok olyan száma van amiben jól énekel, de nem értek hozzá. Nem az én műfajom a pop de a hangja nekem tetszik.
2021. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Én kedvelem Miley-t, szerintem jó hangja és zenéi vannak. Anno sokan lehúzták a HM miatt, mindig azt mondták hogy pár éven belül eltűnik a süllyesztőben, de hála égnek nem lett ezeknek igazuk.
2021. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!