Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszus, vagy bariton vagyok...

Basszus, vagy bariton vagyok inkább?

Figyelt kérdés

Ami elbizonytalanít, hogy a hangom magas része csak addig terjed, mint egy basszusé, az alacsony meg inkább egy képzett baritoné. a legmagasabb mellhang ami nem falsetto az az egyvonalas d, nagyon max az egyvonalas e, de inkább az egyvonalas c-t tudom biztosan kiénekelni. A legmélyebb hangom átlagosan napközben csak nagy D körül mozog, néha nagy cisz. Reggelente sokszor megy a nagy C is, de azt már nem tudom énekhangnak nevezni és a nagy B-t is kitudom préselni, de azt már végképp nem lehet éneklésre használni.


A hangszínem a mély tartományokban elég telt, de a legkényelmesebb még mindig a kis c és kis e környéki hangok. Falsettoval vagy fejhanggal megy a kétvonalas D is, de az egyvonalas c felett már nagyon elvékonyodik a hangom, egyáltalán nem szép. Szerintetek?


2021. júl. 26. 11:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!