Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az O-zone együttes Despre...

Az O-zone együttes Despre tine című számának ebben a remix változatában mi az a szöveg, amit az elején és a végén mondanak?

Figyelt kérdés

Milyen nyelven van? Nekem angolnak tűnik, de egyrészt egy szót sem értek belőle, másrészt a szám maga román nyelven van. Esetleg azt tudja valaki, ki az a férfi aki az elején és a végén kiabál?

https://www.youtube.com/watch?v=z3I73crMenc



2021. júl. 29. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Angolul van.

Én ezt hallom (nem 100%):



***********



This is another Hard Beat Funky Joints

Remix

Remixing now, Hard Beat in the mix

We are talking about reaction

Another Hard Beat production

All right, all right, all right...


--- Dragostea Din Tei ---


Hard beat in the mix

Remixing the tracks

Remix



***********



Ez egy újabb kemény ritmus a Funky Joints-tól (mondjuk "Szagos Spanglik" vagy "Büdös Csehók")

Remix

Kezdődik a mixelés, belekerült a kemény ritmus

A reakcióról beszélünk

Egy újabb Kemény Ritmus produkció

Oké, oké, oké, oké


--- Dragostea Din Tei ---


Kemény ritmus a mixben

A trackek újramixelése

Remix

2021. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! De amúgy mi értelme volt ennek a remixnek, miért csinálták? Olyan fura nekem ez a stílus, hogy van egy közel 8 perces szám, és abból kb 5 perc csak üres zene meg ez a fura rap vagy nem is tudom mi ez benne.
2021. júl. 29. 18:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!