Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek voltak a legjobb évek...

Melyek voltak a legjobb évek a kpop szempontjából és miért?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
2015 és 2018 között szerintem. Nagyon sok kpop sláger készült ezek az évek között.
2021. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2008 és 2013 között szerintem. Nagyon ikonikus dalok születtek ekkoriban.
2021. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2011-2014 és 2016-2018 közt nem tudok dönteni. Szerintem ezekben az időkben születtek az igazán ikonikus és meghatározó dalok, valamint akkor még a zenéről szólt a műfaj, és nem a mostani versengésről.
2021. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ikonikus dalok születtek 2012 előtt. Olyan bandák voltak akkor, akik olyan legendás zenéket csináltak, amiket mindenki ismer a mai napig. SNSD, SHINee, Super Junior, 2PM, BEAST, MissA, Wonder Girls, az öt fős DBSK/TVXQ, BIGBANG stb mind együtt promotált mégse volt az, ami manapság.
2021. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1%
A K-pop mindig szar volt
2021. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 Te milyen stílust hallgatsz? Hadd mehessek már én is oda leugatni azt amit te szeretsz.

Egyébként klasszikus szempontból a 2.generációs bandák, abból is a korábbi évek voltak a legjobbak szerintem. Bár elfogadom, hogy ezek mai "füllel" nehezen befogadhatóak. Ezért a jelen erát mondanám mivel sok együttes nagyon jó kis pörgős számokkal áll elő. A 3.generációs bandák is inkább már ezt a stílust választják.

2018-2020-as évek az újonnan debütált együttesek szemponjából is kifejezetten erős volt. Leginkább női bandákat hallgatok, de úgy gondolom, hogy az Iz*one, az ITZY, a (G)I-dle, az Aespa, az Everglow kifejezetten jó zenékkel ajándékoz meg minket. Bár sok szempontból ez már erősen különbözik a klasszikus kpop bandáktól, de ettől függetlenül nagyon jó. És bevallom, hogy ezeknek a bandáknak is a legújabb számaik, albumaik a legjobbak (persze imádok nosztalgiázni is). Amit az Everglow és a (G)I-dle csinál az utóbbi időben az zseniális. Nekem ezek tetszenek.

2021. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a H.O.T csapatnál nincs jobb. F/Metalhead
2021. aug. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2018
2021. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!