Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Blaze Bayley miért ilyen...

Blaze Bayley miért ilyen alulértékelt?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó énekes, Bruce Dickinson-nal felesleges összehasonlítani, mert 2 teljesen eltérő hang. Igaz, az Iron Maiden-hez jobban illik Bruce, de a 2 Blaze-s album ("The X-Factor" és "Virtual XI") a kedvenceim között van. Ráadásul az utolsó két Blaze Bayley album ("The Man Who Would Not Die" és a "Promise and Terror") pedig isteni, 100% metal. De sorra ismerek olyan embereket, akik leszólják Blaze-t, meg szidják. Miért van ez? Steve Harris sem hülye, hogy Dickinson után Bayley-t vette be a Maiden-be, mégis a többség fanyalgott. Harris mondta, hogy "újat akartunk, nem egy Dickinson-kópiát".
2010. aug. 28. 23:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Tipikus: rosszkor volt rossz helyen. '90-es évek közepe a metal zene egy divat felpörgés után kifulladt, akárhogy is, de akkor a Maiden a retro hangulat megjelenéséig zsákutcába jutott. (Akkor a többség szerint ciki volt heavy-t hallgatni. Csak a törzsgárda tartott ki az olyan zenekarok mellett, mint a Maiden). Most a Maiden retro hullám sztárja. Tavaly a szigeten nekem is hatalmas élmény volt hallani azokat a számokat, amelyeken felnőttem. Az újbóli felfutásig tartó kb. egy évtizedes kínlódást nem vállalta sem Dickinson, sem Smith a bandában. A rajongók azt sem tudták/akarták elfogadni, hogy a stílus mellett a banda is megfeneklett. Emléxem nemek is unalmas volt, hogy a nem tudom hanyadik ugyan olyan hangzású albumot hallgattam. Ezt az egész balhét Blaze vitte el.
2010. aug. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!