Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik hires zenektol tudnatok...

Melyik hires zenektol tudnatok a falra maszni?

Figyelt kérdés

Nalam ott a Pharell Williams- Happy, Robin Thicke - Blurred lines, Bruno Mars - Uptown funk, Maroon 5 Sugar es foleg az Animals es persze hogy a Despacito.

Ezek jutottak hírtelen az eszembe.



2021. aug. 8. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Jerusalema
2021. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Bármelyik amelyiket sia énekli. A falat kaparom a hangjától
2021. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miert ereztem hogy Sia ott lesz lol
2021. aug. 8. 21:26
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

#2.Korai munkásságai pedig zseniálisak.

Fölig a 2. albuma, érdemes adni egy esélyt, a indie pop/ folk jazz/ trip-hop vonalon nem is azt mondom hogy maradandót alkotott de azért jól ki tudta használni az adottságait.(azt hogy most mit csinál, én sok évig kitartottam mellette, de elengedtem a dolgot mert már követhetetlen)

Bár ha technikailag nézzük nem tartozik a jó énekesnők közé, de elég erőteljes és tiszta hangja van és bárhol, bármikor el tudja énekelni a saját témáit, szóval ez szóljon mentségére.


Kérdező:

Igazából az összes felkapott és sokat játszott szám, a felsoroltak + az a szám amiben Humans-t kiabálnak szinte és az a refrén + Justin Bieber számai, Gangnam Style, 7 years című szám, stressed out illetve van egy pár ami nem jut eszembe.

2021. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Az összes, amit felsoroltál, de szerencsére ezeket már kb. 2016 óta (a Despacito kivételével) nem igazán hallottam.

Amiktől meghalok, azok a Tiktok zenék, komolyan mondom, hányinger az összes. Nincs Tiktokom, de egyszerűen így is mindenhol szembejönnek velem, főleg Instagramon. Csak hogy említsek egy párat, amiktől legszívesebben eret vágnék: Dua Lipa - Levitating

Maneskin - Beggin

Cardi B - Up

Olivia Rodrigo - Good for you

Ashnikko - Slumber party

Doja Cat - Best Friend

Astronaut in the ocean

Buss it

Meg természetesen az a bvzi OH NO, OH NO, OH NO NO NO NO NO

(igen puskáznom kellett egy kicsit a címek miatt, a végére már meguntam 😩)

2021. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Ketchup Song

nem is értem, hogy nem golyóztam be 2002 őszén, amikor a Danubius minimum óránként egyszer leadta

2021. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
72%
Az ilyen tuc-tuc zenék.:/
2021. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Magas hangon éneklő férfiak Popzenében. Meg bármi amiben trombita van. 1-2 kivétellel garantáltan utálni fogom az életet. Meg amiben ismételgetnek egy mondatot, és amúgy alig van tartalom.


Nem tudom, Dua Lipát nagyon bírom meg Ava Max egész szimpatikus. Szóval nem mondanám hogy a pop zene nem nekem való, de ha egy Jason Derulot, vagy Ed Sheerant meghallok, rohanok elfele.


A Make love not war-ban kb mind benne van ezek közül, de szerintem ez egy alap rádió zene recept. Nem bírom

2021. aug. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Engem leginkább a Dance Monkey idegesít, meg a mostanság felkapott magyar sz@rok.
2021. aug. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Majka, 6IX9INE, Nicki Minaj, Curtis, Luis Fonsi
2021. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!