Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire fer, ha egy zenekarba...

Mennyire fer, ha egy zenekarba csak azért nem vettek fel, mert gibson stratocatseren, vagy fender lespaul-on voltam hajlandó csak játszani?

Figyelt kérdés
2021. aug. 14. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk mar ezeket a kamu hulyesegeket. Ha viszed a gitart amin jatszol, nyilvan pont lesz*rjak milyen marka ha rendesen szol (foleg h. a legdragabbakat soroltad fel). Maximum almaidban veszel te ilyeneket a kezedbe, vagy ha nem figyel oda a hangszerboltban az elado...



*fair

*Stratocaster

*Les Paul

2021. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Egy troll kérdésnél szerintem nem számít a helyesírás.
2021. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kezdődik már a tanítás...
2021. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fordítva tetted fel a kérdést. Szerintem pedig valós dolgok és sznobságok ezek mert egyre több kezdő gyerek, bocsánat tini zenekar gitárosa kezében látok drága csillivilli frissen kicsomagolt még éretlen hangú fender hangszert ami sok esetben semmivel sem szól még jobban az ő kezében mint egy jó kis budget (nem gagyi) akármilyen bejáratott gitár. Szóval sajnos igen, manapság fontosabb a zenei tudásnál hogy mit tudsz mutatni.
2021. aug. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!